Usługi

Aktywny wypoczynek na kajakach

W tym roku po raz kolejny wybieramy się z grupą moich znajomych na kilkudniowy wypad gdzieś na łono natury. Z racji tego, że uwielbiamy wypoczywać aktywnie, w zeszłym roku urządziliśmy sobie rajd rowerowy. Każdy z nas bardzo miło go wspomina, ale teraz chcemy spróbować czegoś nowego. Dlatego zrobiliśmy burze mózgów, z której wyłonił się bardzo atrakcyjny pomysł na wyjazd.

Wakacje na spływie kajakowym

splyw kajakowy po Czarnej HanczyAktywny wypoczynek należy do jednych z moich ulubionych. Mam grupę znajomych, z którą od kilku lat  spędzamy letni czas na różnych wypadach na łono natury. W ubiegłym roku wybraliśmy się na rajd rowerowy po pięknym parku krajobrazowym. Zrobiliśmy wiele kilometrów, zmęczyliśmy się okropnie, ale satysfakcja była ogromna. Nigdy tak mentalnie nie wypoczęłam. W tym roku postanowiliśmy postawić na coś innego, niż rajd. Po krótkiej burzy mózgów uznaliśmy, że doskonałym sposobem na kilkudniowy wypad będzie splyw kajakowy po Czarnej Hanczy, która należy do moich ulubionych rzek w okolicy. Spływ podzielimy na trzy dni. Będziemy przez kilka godzin przepływać poszczególne etapy rzeki, a potem rozbijemy biwak. Na początku zastanawiałam się, co zrobimy z bagażami. Na szczęście okazało się, ze istnieją firmy, które są w stanie przewieźć nasze rzeczy od punktu do punktu. A my będziemy mogli ze spokojem podziwiać piękno natury z perspektywy kajaka. Na każdym polu campingowym będzie też nas obsługiwać firma cateringowa, która zapewni nam wyżywienie.

Wraz ze znajomymi od kilku lat organizujemy sobie kilkudniowe urlopy w jakiś ciekawych miejscach. Kładziemy przede wszystkim nacisk na to, żeby spędzać czas aktywnie. Po ubiegłorocznym rajdzie rowerowym w tym roku wybieramy się na spływ kajakowy. Wybraliśmy na spływ Czarną Hańcze. Czeka nas kilkudniowa przygoda na rzecze.

Możliwość komentowania Aktywny wypoczynek na kajakach została wyłączona