blaty kuchenne
Wyposażenie domu

Blaty kuchenne i łazienkowe – nowe trendy

Warszawa jak to stolica często wyznacza nowe trendy w wielu dziedzinach. Czy to moda, czy sposoby na spędzenie wolnego czasu , czy może styl w jakim urządzone jest wnętrze domu cz mieszkania. Kilka słów warto poświęcić tematowi blatów kuchennych i blatów łazienkowych.

Dobrze dobrane blaty do szafek wytrzymają lata eksploatacji

blaty kuchenneCoraz bardziej modne stają się te zamawiane i robione na wymiar. Dzięki temu klient ma szansę dostać to czego dokładnie oczekiwał w swoim wnętrzu. W tematyce blatów kuchennych królują te z granitu oraz drewna – to droższe opcje, oraz z płytek ceramicznych czy płyty – te tańsze. Ważne jest, aby w kuchni blat był odporny na uderzenia, wysokie temperatury a także, aby był w miarę łatwy w utrzymaniu pod kątem czystości. Tu zdecydowanie najbardziej wymagające są blaty marmurowe. Dlatego też częściej używa się ich w łazienkach. Wymagają specjalnych preparatów i są dość drogie. Coraz bardziej modne stają się blaty drewniane. Wykonywane najczęściej z dębu czy buku dzięki unikatowym słojom i sękom stają się niepowtarzalne. Z kolei blaty z płyty, te najbardziej przystępne cenowo dają ogromne możliwości jeśli chodzi o wybór wzorów i kolorów. Możemy mieć taki blat jaki sobie tylko wymarzymy.

Tak na prawdę w zależności od przeznaczonego budżetu możemy mieć różne rodzaje blatów. Warto wcześniej poczytać opinie odnośnie różnych rodzajów i pooglądać je na zdjęciach czy na żywo w sklepach lub u znajomych. Ma to być w końcu wybór na lata, a zwłaszcza blaty kuchenne są miejsce bardzo dużo wykorzystywanym w ciągu dnia. Warto więc poszukać trochę dłużej, ale mieć pewność, że znaleźliśmy to, co jest dla nas odpowiednie.

Możliwość komentowania Blaty kuchenne i łazienkowe – nowe trendy została wyłączona