bramy przemysłowe
Przemysł

Bramy przemysłowe i rozwiązania stosowane w logistyce

Nowoczesne magazyny, umiejscowione w okolicach dużych miast, z doskonałym dostępem do trans szybkiego ruchu, wymagają szybkich i wydajnych rozwiązań. Zastosowane w ich konstrukcji bramy przemysłowe powinny być nie tylko niezawodne. Muszą zapewnić możliwość szybkiego otwarcia i zamknięcia oraz charakteryzować się kompaktową budową.

Bramy przemysłowe mają swoją cenę

bramy przemysłoweNiezwykle ważną i pożądaną cechą jest niski koszt, dopasowany do budżetu inwestora i nie podnoszący znacząco nakładów na budowę magazynu. Warunki te spełniają zewnętrzne i wewnętrzne bramy szybkobieżne, wykonane w wysokiej jakości PCV. Bramy przemysłowe zapewniają odpowiednie zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych, chłodu, zimna, insektów. Stanowią również barierę dla pyłów i hałasu. Dzięki napędowi o kompaktowych rozmiarach idealnie sprawdzą się tam, gdzie jest ograniczona ilość miejsca nad i obok przepustem lub przejściem. Mogą sterowanie ręcznie lub automatycznie. W sytuacji, gdy bariera z PCV jest niewystarczająca, ma zastosowanie brama rolowana, wykonana z aluminium.Jej segmentowa budowa zapewnia wysoką izolacyjność termiczną, a zastosowana automatyka gwarantuje pełne bezpieczeństwo na wypadek pozostawienia pod bramą pakunków lub towarów.

Kiedy konieczne jest odgrodzenie części sklepu w taki sposób, by możliwe było patrzenie do wnętrza pomieszczenia, doskonale sprawdzą się kraty rolowane. To nowoczesna wersja tradycyjnych krat, zapewniająca pełen komfort obsługi. Niezawodny napęd elektryczny, często posiadający możliwość manualnego sterowania, zapewni możliwość otwarcia i zamknięcia w warunkach braki prądu.