Zdrowie

Chirurg stomatolog i koronki zębowe

Kiedy byłam mała to miałam mały wypadek na rowerze. Przewróciłam się wtedy tak niefortunnie, że ukruszyłam sobie przedni ząb. Bardzo to wtedy przezywałam. Była to górna trójka. Dobrze przynajmniej że nie jedynka, ale i tak dla mnie było to widoczne. Rodzice mnie bardzo pocieszali, a ja z czasem się do tego przyzwyczaiłam. Wszystko się zmieniło kiedy poszłam do liceum.

Chirurg stomatolog mi pomógł

chirurg stomatolog przyjmujący we WrocławiuChciałam w tym wieku wyglądać jak najlepiej, a ten ząb bardzo mi przeszkadzał. Oszczędzałam pieniądze, żeby założyć sobie jakiś implant czy coś podobnego na ten ząb. Wiedziałam, że nie jest to tania sprawa. Liczyłam też na to, ze rodzice jakby co się trochę dołożą, kiedy powiem im o swoim planie. O dziwo rodzice to zrozumieli i razem wybraliśmy się do kliniki stomatologicznej. Tam pracował chirurg stomatolog przyjmujący we Wrocławiu. Podobno specjalizuje się w takich sprawach, więc nie bałam się, ze coś pójdzie nie tak. Powiedział mi, że dla mnie najlepszym rozwiązaniem będzie koronka. Bez sensu męczyć mnie implantami, a ubytek jest zbyt duży na inną odbudowę. Koronka była tańsza, więc rodzice w zasadzie nie musieliby się dokładać. Chcieli jednak zrobić mi przyjemność i podzieliliśmy się płaceniem po połowie. Umówiłam się na wizytę. Nie mogłam się doczekać, kiedy mój ząb będzie normalnie wyglądał. Zabieg nie był przyjemny, żadna wizyta u stomatologa nie jest, ale dałam radę. Teraz mój ząb wygląda dobrze i nawet kolorystycznie udało się dobrać pod naturalną barwę zębów. Koleżanki od razu zauważyły różnicę i mówiły, że dobrze wyglądam.

Wizyta u chirurga stomatolog była dobrym rozwiązaniem. Każdy kto ma ukruszone czy wybite zębny na pewno powinien skorzystać z usług profesjonalnego stomatologa. Człowiek od razu lepiej wygląda i lepiej się czuje.

Możliwość komentowania Chirurg stomatolog i koronki zębowe została wyłączona