Przemysł

Czy popsuta etykieciarka może zatrzymać sprzedaż?

Czasami okazuje się, że życie napisze zupełnie inny scenariusz, niż my sobie sami. Tak było w moim przypadku, kiedy stworzyłam firmę, zajęłam się produkcją, a potem zaszłam w ciążę, dostałam inną ofertę pracy i musiałam powoli zamykać biznes. Ostatnia partia towaru sprawiła mi jednak niemały problem.

Problem z etykietowaniem? Pewne firmy, go rozwiążą

etykietowanieZepsuły nam się dwie etykieciarki. Nie wiem jak to możliwe, ale zazwyczaj jest tak, że nieszczęścia chodzą parami. Mieliśmy zamówienie na ostatnią partię towaru. Tysiąc paczuszek, których nie miałam pojęcia jak oetykietować. Naprawiać naszą etykieciarkę? Przecież to był kolejny koszt i czas. Koszt naprawy etykieciarki, z której nie zamierzałam już korzystać, nie był przewidziany i tolerowany. Czasu również nie miałam, bo towar miał być dostarczony do sklepu za cztery dni. Postanowiłam poszukać jakieś etykietowanie w Internecie. Uważam, że można w nim znaleźć praktycznie wszystko i w tym wypadku również się nie pomyliłam. Niedaleko nas znalazłam firmę, która etykietowała, ale też zajmowała się zwrotami i przekazywał towar do dystrybucji. Jeśli dobrze bym to obmyśliła, to właściwie mogłam przekazać firmie zapakowany towar do etykietowania i przekazać do dalszej wysyłki. Miałabym już z głowy cały dalszy proces. Etykietowanie towaru to żadna filozofia, człowiek prawie nie uczestniczy w tym procesie, więc, założyłam, że żadne problemy po drodze się nie pojawią. Ustaliłabym tylko etykietę z danymi i etykietę z promocją, i problem rozwiązałby się bardzo szybko. Zadzwoniłam pod spisany numer i umówiłam się na rozmowę.

Awaria etykieciarki trochę ułatwiła mi zamknięcie firmy. Przyśpieszyła na pewno o te kilka dni. Mogłam spokojnie jeszcze popracować w drugiej firmie jakieś trzy miesiące, a potem przygotowywać się na przyjście swojego dziecka na świat. Miałam wrażenie, że ktoś tu za mnie rozwiązał pewną kwestię i poczułam ulgę.

Możliwość komentowania Czy popsuta etykieciarka może zatrzymać sprzedaż? została wyłączona