tapety zmywalne
Wyposażenie domu

Czy tapety zmywalne to dobry pomysł?

W ostatnim czasie postanowiłem, że w moim mieszkaniu przydałoby się coś odświeżyć, coś zmienić. Po długich namysłach postanowiłem, że zmienię u siebie w kilku pokojach tapety ścienne. Na początku myślałem, żeby założyć podobne tapety ścienne, jakie mam teraz, tylko zmienić wzór, ale powiem szczerze, że nadal się nad tym jeszcze waham.

Tapety zmywalne i dzieci to dobre połączenie

tapety zmywalneCo prawda cena takich tapet nie jest wysoka, a jakość jest na prawdę całkiem w porządku, ale zastanawiam się, czy nie lepiej czasem dołożyć trochę więcej pieniędzy i wybrać inną tapetę, bardziej nowoczesną. Nadal powiem szczerze, że mam dylemat i nie mogę się zdecydować. Myślałem o tym, żeby gdzieniegdzie przykleić praktyczne tapety zmywalne, ale nie mam dzieci, które mogłyby tapetę pobrudzić, także założenie u mnie takiego rodzaju tapety nie jest konieczne. Również myślałem o tym, żeby pomalować niektóre ściany w jakimś fajnym kolorze, ale doszedłem do wniosku, że jednak tapety będą zdecydowanie lepsze, ponieważ one ” ocieplają ” wnętrze. W salonie jeszcze myślałem o tym, żeby nakleić jakąś fajną fototapetę, jednakże wielu moich znajomych mi to odradza, także raczej się na to nie zdecyduję. Ostatnio również bardzo spodobały mi się tapety z włókna szklanego, które widziałem w jednym katalogu, ale przeczytałem, że później trudno te tapety usunąć bez uszkodzenia ściany, także ta opcja u mnie zdecydowanie, ale to zdecydowanie odpada. Powiem szczerze, że trudno mi się na cokolwiek zdecydować, raczej właśnie jestem taką osobą, która jest raczej niezdecydowana, także sam nie wiem, co zrobić.

Myślę, że muszę poradzić się mojej ukochanej dziewczyny, ona lubi wystrajać wnętrza, także może doradzi mi, co powinienem wybrać. Zresztą bardzo zależy mi na jej zdaniu, ponieważ myślimy o tym, żeby niedługo razem zamieszkać.

Możliwość komentowania Czy tapety zmywalne to dobry pomysł? została wyłączona