Informatyka

Czym jest Rack Dell?

Jeżeli mamy własną firmę, niezbędne nam będzie profesjonalny sprzęt komputerowy, ale także własny serwer. Jest to niezbędne do szybkiego transferowania danych, ich efektywnego użytkowania  oczywiście magazynowania. Dell to absolutny lider w tej dziedzinie. 

Serwer od firmy Dell 

serwery rack dellDell to jedna z najbardziej znanych na świecie firm komputerowych. Jest bez wątpienia jednym z liderów w produkcji komputerów, systemów i serwerów. To firma z wieloletnim doświadczeniem, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie. To firma, która dostarcza sprzęt państwowym instytucjom i biznesowi. Dzisiaj zajmiemy się serwerami od tej właśnie firmy. Serwery Dell, montuje się zwyczajowo w szafie serwerowej, typu Rack. Zapewniają one nie tylko wydajność, tak niezbędną w centrum danych, ale również elastyczność oraz duży wybór opcji dotyczących zajmowanego miejsca, chłodzenia oraz zasilania. Serwery Rack Dell to zdecydowanie najlepsze rozwiązania zarówno dla średnich, jak i dla największych i najbardziej skomplikowanych środowisk centrów danych. Rack Dell montowane w szafie serwerowej, dostępne są w wersji z dwoma lub trzema wspornikami. To rozwiązanie jest optymalne dla oszczędności miejsca w serwerowni. Dodatkowa pamięć zewnętrzna jest zagwarantowana dzięki dyskom zewnętrznym, takimi jak: SCSI, SATA, SAS lub pamięci masowej innego typu. Serwer Rack Dell uznaje się bezsprzecznie za numer jeden w wydajności aplikacji. Koszt serwerów tego typu, to koszt od trzech, do nawet siedmiu, ośmiu tysięcy złotych. 

Firma Dell to gwarancja najwyższej jakości i sprzętu, który jest jednym z najmniej awaryjnych na rynku. Serwery typu Rack, to gwarancja niezawodności i najwyższego poziomu wydajności. W porównaniu z konkurencją, oferta Dell jest tez jedną z najtańszych.

Możliwość komentowania Czym jest Rack Dell? została wyłączona