Czym jest Rack Dell?

Projektantka najlepszej mody

Czym jest Rack Dell?

Listopad 14, 2018 Informatyka 0

Jeżeli mamy własną firmę, niezbędne nam będzie profesjonalny sprzęt komputerowy, ale także własny serwer. Jest to niezbędne do szybkiego transferowania danych, ich efektywnego użytkowania  oczywiście magazynowania. Dell to absolutny lider w tej dziedzinie. 

Serwer od firmy Dell 

serwery rack dellDell to jedna z najbardziej znanych na świecie firm komputerowych. Jest bez wątpienia jednym z liderów w produkcji komputerów, systemów i serwerów. To firma z wieloletnim doświadczeniem, której zaufały miliony użytkowników na całym świecie. To firma, która dostarcza sprzęt państwowym instytucjom i biznesowi. Dzisiaj zajmiemy się serwerami od tej właśnie firmy. Serwery Dell, montuje się zwyczajowo w szafie serwerowej, typu Rack. Zapewniają one nie tylko wydajność, tak niezbędną w centrum danych, ale również elastyczność oraz duży wybór opcji dotyczących zajmowanego miejsca, chłodzenia oraz zasilania. Serwery Rack Dell to zdecydowanie najlepsze rozwiązania zarówno dla średnich, jak i dla największych i najbardziej skomplikowanych środowisk centrów danych. Rack Dell montowane w szafie serwerowej, dostępne są w wersji z dwoma lub trzema wspornikami. To rozwiązanie jest optymalne dla oszczędności miejsca w serwerowni. Dodatkowa pamięć zewnętrzna jest zagwarantowana dzięki dyskom zewnętrznym, takimi jak: SCSI, SATA, SAS lub pamięci masowej innego typu. Serwer Rack Dell uznaje się bezsprzecznie za numer jeden w wydajności aplikacji. Koszt serwerów tego typu, to koszt od trzech, do nawet siedmiu, ośmiu tysięcy złotych. 

Firma Dell to gwarancja najwyższej jakości i sprzętu, który jest jednym z najmniej awaryjnych na rynku. Serwery typu Rack, to gwarancja niezawodności i najwyższego poziomu wydajności. W porównaniu z konkurencją, oferta Dell jest tez jedną z najtańszych.