daszki szklane
Budownictwo

Daszki szklane, czyli nowoczesne elementy budynków

Montaż daszków szklanych ma przede wszystkim zalety praktyczne, chroniąc bezpośrednio wejście przez deszczem. Mimo, że jest to metoda dość nowa to zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników.

Daszki szklane są montowane przede wszystkim przy budynkach użyteczności publicznej

 

daszki szklaneChcąc wprowadzić jakąś zmianę w wyglądzie budynków firmowych, czy miejskich można niewielkim kosztem odmienić ich praktyczność i zewnętrzność. Daszki szklane to ukłon w stronę nowoczesności,  ozdoba bardzo praktyczna również dlatego, że nie wykorzystuje dodatkowej powierzchni. Umieszcza się ją nad wejściem, nie zajmuje dodatkowego miejsca, a stwarza wyjątkowy klimat, który bardzo odmienia pomieszczenie. Samo szkło ma dużą dowolność wzorów, dlatego każdy może znaleźć dla siebie coś wyjątkowego bez obawy, że co druga osoba wybierze to samo.Dlatego świetnie łączy się z cegłą, kamieniem, jak i z tynkami zarówno nowszych jak i tych starych budynków. Daszki szklane mają gwarancję na długie lata, ich montaż jest nieinwazyjny i nie kłóci się z architekturą pobliskich budynków. Nie wymaga również specjalnych zgód i wypełniania setek dokumentów. Są estetyczną ochroną przed opadami i wiatrem. Warto zapytać profesjonalistów, czy na naszym budynku możliwy jest montaż takiego daszku, a specjaliści zmierzą potrzebne wymiary i zaproponują rozwiązanie.

Szkło hartowane wytrzymuje trudne warunki atmosferyczne przez wiele lat, warto to wziąć pod uwagę, jeśli nie musimy wliczać późniejszych kosztów renowacji, która potrafi być zarówno czasochłonna jak i pochłaniać ogromne ilości kapitału.

Możliwość komentowania Daszki szklane, czyli nowoczesne elementy budynków została wyłączona