balony
Uroczystości

Doceniajmy rodzinę

Myślę, że każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa rodzina. Już od najmłodszych lat to właśnie oni są ludźmi, do których możemy zwrócić się w razie jakichkolwiek problemów czy trudności. Nawet jeżeli nasze zmartwienia mogą wydać im się błahe, bo na przykład zginie nam pięć złotych, które trzymaliśmy w skarbonce, albo nasz ulubiony szalik podrze się przypadkiem, poprzez zahaczenie go o coś w przedszkolnej szatni, na pewno nie dadzą nam tego po sobie poznać.

Balony do modelowania

balonyZ pewnością przytulą nas i zaproponują jakieś rozwiązanie dla naszego zmartwienia. W życiu każdego młodego człowieka przychodzi taki moment, kiedy rodzina schodzi na drugi plan. Kiedy dorastamy, bardzo często buntujemy się przeciwko jakimkolwiek narzuconym przez nich zasadom, a wszelkie próby ingerencji w nasze życie odbieramy jako atak. Dopiero kiedy już wyrośniemy z tego burzliwego okresu, bardzo często zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice albo dziadkowie mieli rację, zwracając nam odnośnie czegoś uwagę. Kiedy sami założymy własną rodzinę, wtedy na pewno jeszcze bardziej docenimy naszych rodziców. Pamiętajmy wtedy koniecznie, aby oni też to odczuli. Zorganizujmy przyjęcie na przykład z okazji urodzin mamy albo rocznicy ślubu rodziców. Nie musi to być nic wielkiego, tylko uroczyste spotkanie najbliższych członków rodziny. Pod sufitem porozwieszajmy balony z helem, krzesła udekorujmy, przymocowując do nich balony dekoracyjne. Jeśli dobrze poszukamy, to sklep internetowy z balonami na pewno da nam jakąś zniżkę, na przykład jak kupimy balony na wesele – a przecież i tak nikt nie zauważy różnicy. Jeśli na spotkaniu rodzinnym będą dzieci (a na pewno będą), kupmy również balony do modelowania – to z pewnością na długo da zajęcie naszym pociechom i wtedy właśnie dorośli będą mogli w spokoju porozmawiać.

Nigdy nie zwlekajmy z pokazaniem naszym rodzicom, dziadkom czy też wujkom tego, jak bardzo ich kochamy. Może okazać się, kiedy wreszcie się na to zdecydujemy, że jest już za późno…