Usługi

Estetyczne naklejki 3D

Obecnie z żywicy epoksydowej produkuje się ogromną ilość akcesoriów. Dziś chciałbym przedstawić jeden z nich, który najczęściej spotkać można na różnorakich breloczkach, które często wieszamy przy kluczykach. Chodzi o trójwymiarowe naklejki. Słyną one z tego, że są bardzo wytrzymałe i odporne zarówno na czynniki mechaniczne jak również warunki atmosferyczne. Swoją trwałość zawdzięczają właśnie wspomnianej żywicy.

Nowoczesne naklejki trójwymiarowe

nalepki 3dOprócz żywicy epoksydowej do produkcji nalepek trójwymiarowych stosuje się często żywicę poliuretanową. Jej największą zaletą jest to, że jest ona przezroczysta dzięki czemu doskonale potęguje efekt. Pod warstwą ochronną wykonaną z owej żywicy przyklejane są różne ozdobne naklejki, które przed zalaniem żywicą wyglądają zupełnie zwyczajnie. Efekt 3D osiągnięty jest dopiero po nałożeniu poszczególnych warstw żywicy. Druk na wspomnianych naklejkach realizowany jest na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest metoda sitodruku, która najczęściej stosowana jest przy drukowaniu na foliach poliestrowych. Drugim sposobem jest druk cyfrowy wysokiej jakości i najczęściej wykonuje się go na folii białej. Nalepki 3D bardzo często zamawiane są przez firmy zajmujące się produkcją urządzeń gospodarstwa domowego. Zapewne wielu z Państwa widywało tego typu nalepki na swoich lodówkach, zmywarkach czy piekarnikach. Niemniej jednak zastosowanie naklejek trójwymiarowych jest dużo większe.

Ogólnie rzecz biorąc naklejki trójwymiarowe są również ciekawą formą reklamy. Nalepki tego typu prezentują się bardzo okazale i ich wygląd potrafi przykuć naszą uwagę. Prowadząc własną firmę warto zainwestować w ten sposób reklamowania swojej działalności. Przedsiębiorcy często zamawiają naklejki tego typu do różnych długopisów, notesów czy innych gadżetów reklamowych.

Możliwość komentowania Estetyczne naklejki 3D została wyłączona