Wyposażenie domu

Fachowcy polecili mi dobre tynki

Kupiłam mieszkanie w stanie deweloperskim. Chciałam jak najszybciej się do niego przeprowadzić ale niestety musiałam się liczyć z remontem. Wszystkie ściany wymagały tynkowania. Musiałam zatrudnić jakąś dobrą ekipę budowlaną, która wykona dobrze i w miarę sprawnie wszystkie prace. Na szczęście w krótkim czasie udało mi się znaleźć odpowiednią firmę. 

Jestem zachwycona nowoczesnym tynkiem

polecany tynk trawertynEkipa remontowa zagwarantowała mi, że sprawnie wykona wszystkie niezbędne prace i tak też się stało. Fachowcy o wszystko się mnie pytali. Uzgadnialiśmy każdy szczegół. Bardzo dobrze mi doradzali gdzie mam kupować poszczególne materiały żeby nie przepłacać i żeby cieszyć się wysoką jakością. To oni polecili mi tynk trawertyn, na który się ostatecznie zdecydowałam. Jestem zachwycona jego wysoką jakością. Tynk ten jest bardzo dekoracyjny. Pięknie prezentuje się w moim mieszkaniu i ładnie pasuje do moich nowoczesnych mebli. Tynk, który znajduje się na moich ścianach podoba się także mojej rodzinie i znajomym, którzy już u mnie byli. Tynk ten nie kosztował mnie dużo a muszę przyznać, że sprawia wrażenie jakby był bardzo drogim materiałem. Gdyby nie moi fachowcy pewnie nie miałabym aż tak pięknie wykończonego mieszkania. To dzięki nim zdecydowałam się na polecany tynk trawertyn bo wcześniej o nim nawet nie słyszałam. Tynk ten może być wykorzystywany nie tylko wewnątrz pomieszczeń ale także na zewnątrz. Wówczas trzeba go specjalnie zaimpregnować. Podobno można go stosować także w pomieszczeniach, w których panuje wilgoć.

Ja zdecydowałam się na ten tynk w przedpokoju i w salonie i zupełnie nie żałuję mojej decyzji. Fachowcy sprawnie wykonali swoją pracę i praktycznie po trzech tygodniach mogłam przeprowadzać się do wykończonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu.

Możliwość komentowania Fachowcy polecili mi dobre tynki została wyłączona