Motoryzacja

Fotelik do dowolnego samochodu

Coraz częściej foteliki samochodowe, które proponują nam różni producenci, wyposażone są w dodatkowe systemy mocowania, takie jak system Isofix lub Seatfix. Każde z tych rozwiązań ma oczywiście na celu podniesienie jakości bezpieczeństwa naszego dziecka, jednak, co jeśli nasz samochód nie jest przystosowany do danych technologii?

Fotelik Milano firmy Recaro

recaro milano cenaZ odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy nie są w stanie dopasować „ulepszonych” fotelików do swojego samochodu lub mają potrzebę przenoszenia fotelika pomiędzy różnymi rodzajami aut, przychodzi niemiecka firma Recaro. Firma ta produkcją fotelików zajmuje się od dziesięcioleci i doskonale zdaje sobie sprawę ze specyficznych potrzeb swoich klientów. Dlatego też stworzyła uniwersalny fotelik Milano, który pasuje do każdego samochodu, nie tracąc przy tym w znaczący sposób na bezpieczeństwie. Foteliki cechują się dużymi oparciami dla głowy i boków, co zapewnia dodatkową ochronę. Regulowany zagłówek umożliwia optymalne dopasowanie dla każdego dziecka, a materiały, z których wykonany został fotelik są w pełni oddychające i łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu nasze dziecko, nawet w największe upały, nie spoci się podróżując z nami, a jeśli fotelik ulegnie zabrudzeniu, z łatwością wypierzemy tapicerkę w naszej pralce. Jeśli chodzi o fotelik Recaro Milano cena waha się od ponad 440 zł do niecałych 500 zł, zależnie od tego, w jakim sklepie fotelik zostanie przez nas zakupiony. Warto więc zapoznać się z ofertą różnych miejsc zajmujących się sprzedażą produktów tego typu. 

Fotelik Milano będzie nam szczególnie przydatny, gdy dysponujemy dwoma samochodami i często dokonujemy zmiany środka transportu, którym podróżujemy wraz z dzieckiem. Dzięki tego typu fotelikowi, umieścimy go w każdym aucie, bez względu na jego wewnętrzne dostosowanie.

Możliwość komentowania Fotelik do dowolnego samochodu została wyłączona