Usługi

Gdzie szybko nauczymy się języka angielskiego?

Jeszcze do niedawna sądziłam, że jestem osobą nad zwyczaj odporną na naukę obcych języków. Niestety, ale mój przypadek wydawał się być całkowicie beznadziejny, ponieważ nawet uczestniczenie na zajęciach dodatkowych nie były w stanie mnie niczego nauczyć. Do czasu, aż zgłosiłam się do szkoły językowej.

Najlepsze szkoły językowe w Bydgoszczy

szkoła języka angielskiego bydgoszczNie planowałam swojej przyszłości za granicą, niemniej było mi zwyczajnie wstyd z tego powodu, że nie rozumiem języka angielskiego. Poza tym gdybym tylko poprawiła z tego przedmiotu oceny, miałabym pasek na świadectwie maturalnym. Dlatego też po rozmowie z rodzicami zaczęli szukać dla mnie odpowiedniej szkoły, którą okazała się być szkoła języka angielskiego Bydgoszcz miał kilka szkół tego typu, lecz jedna z nich miała naprawdę bardzo wiele pozytywnych opinii w internecie. Z czasem okazało się, że nie bez powodu. Kadra nauczycielska w tej szkole była bardzo wyrozumiała i cierpliwa dzięki czemu mój wstyd związany z barierą językową zupełnie zniknął. Okazało się także, że nowoczesny sposób nauczania pozytywnie wpłynął na moje umiejętności. W przeciwieństwie do standardowych lekcji w szkole, tam bardzo dużo mówiliśmy po angielsku, a także oglądaliśmy filmy jedynie w tym języku. Nasz nauczyciel polecił nam także, abyśmy w domu próbowali oglądać anglojęzyczne filmy bez lektora, bądź po prostu z napisami. Byłam niesamowicie usatysfakcjonowana kiedy pewnego dnia spostrzegłam, że nawet myślenie w języku angielskim przychodzi mi z coraz większą łatwością!

Jestem niesłychanie wdzięczna rodzicom za to, że zgodzili się abym brała udział w zajęciach szkoły języka angielskiego. Dzięki niej poprawiłam swoje oceny z tego języka na tyle, że na zakończenie roku miałam pasek na świadectwie! Co najważniejsze jednak, nauczyłam się uczyć tego języka również sama w domu. Od momentu pójścia do tej szkoły poczyniłam naprawdę ogromne postępy w nauce języka angielskiego z czego jestem bardzo dumna. 

Możliwość komentowania Gdzie szybko nauczymy się języka angielskiego? została wyłączona