hotel
Usługi

Hotel, konferencje branżowe i zakup nowych maszyn

Nasza firma miała się zacząć szybko rozwijać. Wszystko za sprawą tego, że właściciel postarał się o jakieś duże dotacje na inwestycje. W naszym przypadku miał to być przede wszystkim zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń potrzebnych nam w procesie projektowania i produkcji.

Hotel w Mrągowie zadbał o wszystko

hotelWszyscy byli z tego bardzo zadowoleni. Nasz zakład zdecydowanie nadawał się do odnowienia, a nowe maszyny do dobry pretekst, żeby zająć się remontami. Najpierw jednak zostałam wysłała razem z kilkoma innymi osobami na konferencje na mazurach. Tam miał się odbyć zlot firm działających w podobnej do nas branży, poza tym było tam kilku producentów maszyn potrzebnych nam do obróbki materiałów. Takie maszyny interesowały nas najbardziej. Byliśmy miło zaskoczeni, kiedy okazało się, że hotel mrągowo w którym się zatrzymaliśmy zadbał nawet o odpowiednie dekoracje i oznaczenia na nasze konferencje. Jednak liczyły się przede wszystkim sprawy biznesowe i merytoryczne. Musieliśmy namierzyć producentów maszyn, żeby z nimi porozmawiać na temat dalszej współpracy. Dobrze, ze na początku odbyła się mała prezentacja każdego przedsiębiorstwa, dzięki czemu wiedzieliśmy kto pracuje dla kogo. Dzięki temu wszystko poszło nam o wiele łatwiej i szybciej. Mogliśmy się dogadywać tylko z tymi firmami jakie nas interesowały. Na pewno to były udane konferencje. Udało się nam kupić takie maszyny jakie chcieliśmy i do tego dostaliśmy nawet zniżki u producenta.

Dotacje prawie całkowicie pokryły nasze wydatki, więc nam zostały jeszcze fundusze na remont budynku. Teraz jest naprawdę rewelacyjnie i nasza firma dalej będzie się rozwijała.

Możliwość komentowania Hotel, konferencje branżowe i zakup nowych maszyn została wyłączona