Usługi

Imprezy pod namiotem – Plusy i minusy

Gdy nadchodził powoli koniec roku akademickiego, zaczęłam się trochę denerwować. W tym roku i mój chłopak, i ja pisaliśmy prace dyplomowe. Stres robił swoje. Pewnego dnia, dla żartów, powiedziałam, że jeśli uda nam się obronić, pobierzemy się. Jacek był zachwycony pomysłem. Udało się i trzeba było to obwieścić światu.

Namiot imprezowy – Czy można wynająć tanio?

namioty imprezowe - tani wynajemPodwójnego magistra i narzeczeństwo chcieliśmy ogłosić i świętować razem. Ponieważ zbliżało się lato pomyślałam, że moglibyśmy zrobić jakąś imprezę w plenerze. Mieliśmy ziemię, na której można było namiot rozstawić, a bez niego – ryzykować niepogodę – zbyt było nierozważnie. Planowaliśmy w sumie spotkanie rodziny i znajomych. Jacka i moich. Pewnie kilkadziesiąt ludzi. Takie małe wesele, ale czyż nie było warto? Tyle powodów do świętowania! Szybko wpisałam w smartphonie namioty imprezowe – tani wynajem i zadzwoniłam pod pierwszy numer. Trudno mi było znaleźć jakąkolwiek cenę bez tego telefonu, więc nie wahałam się. Powiedziałam czego potrzebuję i mniej więcej na kiedy. Usłyszałam orientacyjną cenę, podziękowałam i przekazałam informacje Jackowi. Cały następny dzień wyliczałam co będzie nam potrzebne pod namiot – oczywiście koszty miały dla nas duże znaczenie. To nie było jeszcze wesele, więc mogliśmy szukać tańszych ofert. Ponieważ oboje z Jackiem pochodzimy ze wsi, nie było problemu z jedzeniem, tym bardziej ze swojskim jedzeniem! – tak modnym teraz. Ale krzesełek tylu i oprawy muzycznej nie mieliśmy. Zdradziłam mamie nasz plan i poprosiłam o drobne wsparcie finansowe.

Nie zawahała się ani chwili. Gratulowała nam kolejnych sukcesów i wychwalała, zresztą jak zawsze. Każda z bliskich nam osób wiedziała, że się pobierzemy i wierzyła, że zdamy te egzaminy, ale teraz mieliśmy już na to dowody. To faktycznie się udało, a my cieszyliśmy się jak dzieci. Nasze marzenia, po części się właśnie spełniały.

Możliwość komentowania Imprezy pod namiotem – Plusy i minusy została wyłączona