Moda

Jak nosić koszulkę polo?

Koszulki polo to ten element garderoby, który cieszy się powodzeniem od pokoleń. Noszą je zarówno dzieci, nastolatkowie, jak i młodzi mężczyźni i ci w tak zwanej sile wieku. Wyżej wspomniane świetnie sprawdzają się jako dodatek do rozmaitych stylizacji, są wygodne i oczywiście dostępne w różnorodnych wersjach, w związku z czym każdy może znaleźć tą, idealnie odpowiadającą jego potrzebom.

Sposoby na noszenie koszulki polo

dopasowana koszulka polo rozmiar MSposobów na noszenie koszulki polo jest naprawdę wiele. Nie mniej jednak warto zapoznać się z podstawowymi zasadami, dzięki którym zawsze będzie można prezentować się w nich w sposób nienaganny. Pierwszą ważną kwestią, która budzi wiele wątpliwości jest ta czy dopasowana koszulka polo rozmiar M powinna być wkładana do spodni, czy opadać na spodnie. Jak się okazuje oba sposoby są uznawane za poprawne i zależą tylko i wyłącznie od preferencji danej osoby.  Kolejny temat, który wprowadza sporo niejasności jeśli chodzi o wybór tego typu odzienia to ilość guzików pod szyją. Przyjmuje się, że dwa i trzy guziki są optymalnym rozwiązaniem, natomiast większa ich ilość może negatywnie wpłynąć na jej wizerunek. Ostatnią kwestią, którą należy poruszyć jest ta, do czego w ogóle można nosić  koszulkę polo. Otóż tak naprawdę sprawdzi się ona w różnych stylizacjach. Można ją z powodzeniem zestawiać z szortami w okresie letnim, ale również traktować jako dodatek do służbowego outfitu.

Podsumowując – koszulka polo to ten z elementów garderoby, który każdy powinien posiadać w swojej szafie. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie outfitu w okresie letnim oraz zimowym. Ze względu na spore zainteresowanie tego typu koszulkami, a co za tym idzie również ich szeroki wybór, niewątpliwie każdy znajdzie tą idealnie dopasowaną do swoich preferencji.  

Możliwość komentowania Jak nosić koszulkę polo? została wyłączona