Sklepy i zakupy

Jaką świecę wybrać na zimowe wieczory?

 

Gdy nadchodzi zima, więcej czasu spędzamy w domu. Nie chce nam się biegać po mieście i spotykać tak często z przyjaciółmi, jak robiliśmy to latem czy wiosną. Dlatego zima to wyjątkowy czas, gdy przygotowujemy nasz dom do klimatu, który sprzyja czytaniu książek, oglądaniu filmów i piciu gorącej czekolady.

Świece umilające wieczory

yankee candle - cytrusowe zapachyŚwieca bez wątpienia sprawia, że wieczory stają się przyjemniejsze. Światło nie jest aż tak nachalne, a lekkie i stwarzające pozory tajemniczości. Można się łatwo zrelaksować i przenieść w myślami w świat z książki. Świece trzeba jednak dobierać rozważnie. Każdy z nas lubi inny zapach. Dla jednego najpiękniej pachnie malina, a dla innego kiwi. Musimy dobierać takie zapachy, które naprawdę przypadną nam do gustu. W innym wypadku zamiast spokojnego wieczoru, możemy zafundować sobie ból głowy od niepodobającego nam się zapachu. Dlatego warto szukać świec tam, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Dziś znajdziemy w yankee candle – cytrusowe zapachy, słodkie, ale i te zupełnie nieoczywiste. Marka ta oferuje nam takie kompozycje zapachowe, które niejedną osobę pozytywnie zaskoczą. Wyobraźmy sobie, że świece pachną bułeczkami z rodzynkami, egipskim piżmem czy czystą bawełną. Są to zapachy dość zaskakujące i nie zawsze dokładnie wiemy, czego możemy się spodziewać. Świece tej marki cechuje wysoka jakość i długa żywotność. Możemy kupić również różne pojemności świec, jeśli nie jesteśmy pewni jakiegoś zapachu. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wybredny klient, znajdzie tam coś dla siebie.

Zapachy sprawiają, że czujemy się zupełnie inaczej. Szczególnie te, które kojarzą nam się z czym przyjemnym. Pozwólmy sobie w zimowe wieczory na odrobinę relaksu i oderwania od rzeczywistości. Świece zapachowe przeniosą nas w inny świat, czasem zupełnie odbiegający od aury za oknem.

 

Możliwość komentowania Jaką świecę wybrać na zimowe wieczory? została wyłączona