mezoterapia
Uroda

Kosmetyczne rewolucje – mezoterapia

Nasza mama miała wielkie wydarzenie, 50 urodziny. Trochę się przejmowała, że na początku liczby w jej wieku będzie piątka, więc chcieliśmy jakoś poprawić jej humor i kupić jej jakiś karnet do kosmetyczki. Ja jak byłam na zabiegu usuwanie tatuażu, to poznałam taką miłą starszą panię kosmetyczkę, która na pewno spodoba się mamie.

Mezoterapia prezentem urodzinowym

mezoterapiaW towarzystwie młodych ludzi mogłaby poczuć się trochę nieswojo, więc wybrałam panią w jej wieku. Miała być wykonana skuteczna mezoterapia – łódź, i pani pytała, czy nie będzie żadnych przeciwwskazań. Dokładnie się wszystkiego musiałam dowiedzieć, żeby jej nic nie zaszkodziło. W innym razie byłaby robiona tylko mikrodermabrazja, bo jest delikatniejsza. Dlatego musiałam uzyskać informację, i na szczęście niby nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. Wykupiłam karnet, i nie mogłam się doczekać, co powie mama, jak zobaczy swój prezent. W końcu każdemu czasem należy się jakaś mała odnowa i coś wyjątkowego. Impreza będzie huczna, Łódź i jego mieszkańcy mogą już zacząć kupować sobie stopery do uszu. Pani w salonie powiedziała, że jeśli kupię zestaw w pakiecie to i depilacja laserowa będzie tańsza, więc czemu nie. Jak szaleć to szaleć. Mama zawsze lubiła mieć gładkie nogi. Teraz będzie mogła je mieć na stałe. Więc dostaliśmy dodatkowy rabacik. Jak impreza się zaczęła, to zgasiliśmy światła, i mama niczego się nie spodziewając weszła do pokoju w którym było pełno balonów i nagle włączyła się głośna muzyka.

 

Wypadły jej z wrażenia aż siatki z zakupami. Wjechał ogromny tort, bo mieliśmy dużo gości. Każdy dostał po sporym kawałku i jeszcze nawet zostało. Kotu trochę nie pasował ten hałas i rozgardiasz, więc schował się pod kanapę. Mama świetnie się bawiła i z radością przyjęła karnet na swoje kosmetyczne rewolucje.

Możliwość komentowania Kosmetyczne rewolucje – mezoterapia została wyłączona