fryzjer
Usługi

Kosmetyka moją pasją

W życiu człowieka zawsze przychodzi czas kiedy trzeba wybrać drogę ku karierze zawodowej. Wiele osób przy wyborze kieruje się zapotrzebowaniem runku lub własnymi zainteresowaniami. Każdy ma jakąś pasję, jedni są kucharzami, inni naukowcami, jeszcze inni filozofami.

Kosmetyka może być wielką pasją

fryzjerSwoją ścieżkę życia i ja znalazłam była nią kosmetyka, w Łodzi niestety jest to bardzo konkurencyjna branża, w związku z czym musiałam być w tym naprawdę dobra. Udałam się do renomowanej szkoły, która przyuczyłaby mnie do zawodu na najwyższym poziomie. Podczas trzyletniego studiowania poznałam właśnie moją przyjaciółkę, która na zawsze odmieniła moje życie. Co prawda była ona na fryzjerstwie, ale mimo to miałyśmy wspólny język. Całymi dniami opowiadała mi o tym, że chce otworzyć własny salon fryzjerski i jak zamierza to zrobić. Latami układała biznesplan i próbowała mnie namówić na to, abym razem z nią otworzyła również salon kosmetyczny. Kobiety górą powtarzała, jesteśmy urodzone bizneswoman. Po namowach w końcu przystałam na ten pomysł i poszukałyśmy pracy, gdzie mogłybyśmy zarobić chociaż część gotówki potrzebnej na rozkręcenie własnego interesu. Na resztę zaciągnęłyśmy kredyt. Na początku był to mały osiedlowy fryzjer z kosmetyczką, jednak szybko zdobyłyśmy przychylność klientów, przede wszystkim kobiet. Same należałyśmy do płci pięknej w związku z czym wiedziałyśmy jak przyciągnąć kobiety.

Biznes rzeczywiście odniósł sukces i wkrótce powiększyłyśmy zakład o kilku pracowników i parę stanowisk. Mogłam tylko podziękować przyjaciółce, że namówiła mnie na zrealizowanie tego pomysłu.

Możliwość komentowania Kosmetyka moją pasją została wyłączona