zakładanie spółek
Biznes

Kto pomoże w zakładaniu spółek?

Chcieliśmy z moim dobrym kumplem Markiem założyć jakiś czas temu spółkę. Nie wiedzieliśmy jednak do końca, jak to przeprowadzić, więc postanowiliśmy poszukać skutecznego prawnika. Nie było to jakoś bardzo łatwe, albowiem w naszym mieście jest ich zatrzęsienie. Mieszkamy w Warszawie i chyba to już mówi samo za siebie.

Prawnik pomoże w zakładaniu spółek

zakładanie spółekZa duży wybór wcale nie jest błogosławieństwem. Ja przynajmniej nie uważam, żeby tak było. Musieliśmy poszukać jaka kancelaria prawna w Warszawie będzie w stanie nam najlepiej pomóc. Znaleźliśmy kilka, których obszarem zainteresowania nie były spadki, ale właśnie przedsiębiorcza działalność. Woleliśmy skorzystać właśnie z takich bardziej sprofilowanych placówek, bo to zawsze pewniej człowiek się czuje, że może o coś dokładniej podpytać. Wiedzieliśmy, że zakładanie fundacji także moglibyśmy wykonać, używając podobnych kryteriów wyszukiwania właściwego prawnika. Gdybym mieszkał w Krakowie, też bym sobie szukał pomocy w zakładaniu spółek w taki sposób. W końcu z kilku faworytów, wybraliśmy jednego, który, jak nam się wydawało, potrafił powiedzieć dokładnie jak przeprowadzić zakładanie spółek. Nie pomyliliśmy się, bo ów pan był bardzo miły i wiele nam podpowiedział.

Nie wiem co byśmy bez niego zrobili, ale na pewno dużo trudniej byłoby nam założyć własną działalność. Wiemy bowiem przecież, że zakładanie spółek nie jest aż tak proste jak zakładanie własnej jednoosobowej działalności gospodarczej. Wiedzieliśmy też o tym wcześniej, dlatego wybraliśmy sobie dobrego prawnika i się do niego udaliśmy. To naprawdę sporo ułatwia trudne sprawy prawne, na których się nie znamy.

Kancelaria, która pomoże w założeniu własnej spółki: Kancelaria Jaworska Kraków

Możliwość komentowania Kto pomoże w zakładaniu spółek? została wyłączona