lustra Szczecin
Wyposażenie domu

Łazienka inaczej, czyli fototapeta w roli głównej

Fototapety przez pewien czas były używane tylko w salonach, sypialniach i pokojach dziecięcych. Od niedawna coraz częściej są one wykorzystywane również w łazienkach. Należy pamiętać jednak o tym, że wybór fototapety nie może być przypadkowy, powinien się wpisywać w aranżację naszej łazienki. Przez to możemy w pewien sposób wyeksponować swoje zdjęcia, plakaty oraz obrazy.

Lustra Szczecin

Najważniejszym aspektem przy wyborze fototapety jest tematyka. Jeśli urządzamy łazienkę w stonowanych kolorach, ważne jest, aby nasza tapeta z reprodukcją była w żywszych kolorach, co nada łazience odrobinę koloru. Możemy również zastosować akcenty humorystyczne oraz osobiste, lecz nie należy z nimi przesadzać.
Rozwiązaniem dla osób,które uwielbiają co chwile zmieniać wystrój swojego pomieszczenia, jest fototapeta w aluminiowej ramce za szkłem. W taki sposób nie będzie żadnego problemu, aby po jakimś czasie w naszej łazience pojawił się inny ,,obraz’’. Dla osób, które na dużej wolą zostać przy swoich wcześniejszych pomysłach, znakomita jest fototapeta na szkle. Jest ona bezpośrednio drukowana na szkle hartowanym, które ma 4mm grubości oraz charakteryzuje je większa wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Taka fototapeta z pewnością posłuży nam na długie lata.
lustra Szczecin
Drożej czy taniej ?
Fototapety możemy znaleźć w wielu sklepach. Każda z nich będzie się różniła jedynie ceną oraz wzorem. Wszystko zależy od nas. Jeśli mamy większy budżet oczywiste jest, ze wybierzemy fototapetę z wieloma wzorami. Natomiast jeśli nasz budżet nie jest zbyt obfity, postawimy na stonowaną kolorystykę z lekkimi dodatkami. Dużych kosztów również nie poniesiemy, jeśli wykorzystamy nasze zdjęcie z wakacji. Do kosztów musimy również doliczyć: szybę hartowaną, gniazdka oraz armaturę. To wszystko zależy od tego, jaką firmę wybierzemy do montowanie naszego ,,obrazu’’.

Remontujemy łazienkę więc nie zapomnijmy aby wybrać sprzęty, bez których nasza łazienka nie będzie w pełni funkcjonalna. Lustra Szczecin, kabiny prysznicowe oraz deski ustępowe idealnie będą pasowały do naszej fototapety. Dodatki typu: wazony, świece oraz kwiaty nie muszą być w intensywnych kolorach, ponieważ to przysłoni nam fototapetę oraz wprowadzi chaos w pomieszczeniu.

Możliwość komentowania Łazienka inaczej, czyli fototapeta w roli głównej została wyłączona