krople do oczu
Zdrowie

Mam dobre krople do oczu

Byłam niedawno u mojej ulubionej pani doktor, okulistki. Mam taką sprawdzoną, która zawsze dobrze mi doradzi. Ostatnio mam pewien problem z soczewkami, bo chyba za dużo je noszę i moje oczy czasami są zmęczone. Niby nic im szczególnego nie dolega, ale po prostu czuję, że są suche i widać, że nieco zaczerwienione.

Krople do oczu przynoszą zdecydowaną ulgę dla oczu

krople do oczuJa jednak na pewno będę dalej nosić soczewki kontaktowe, bo nie wyobrażam sobie powrotu do okularów. W moim aktywnym trybie życie, jaki obecnie prowadzę, szkła kontaktowe są jedyną możliwością. Myślę, że okulary mogłabym w codziennym pędzie nawet gdzieś zgubić. Wiem więc, że potrzebuję mieć dobre krople do oczu i właśnie w ich kwestii prosiłam ostatnio o radę panią doktor. Mówiła mi, że soczewka kontaktowa może być przeze mnie zdjęta czasami w domu chociażby na pięć minut, kiedy tylko wpadam na obiad, a wtedy ona nieraz już się namoczy i nie będzie tak podrażniała oczu. Poza tym mogę też stosować krople do oczu, które ona także używa. Nie są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla posiadaczy soczewek, ale dla nich głównie. Zaczęłam już więc stosować ten produkt i jak na razie jestem zadowolona. Staram się też pamiętać o zdejmowaniu soczewek chociażby na krótką chwilę w domu, kiedy przez chwilę nie muszę nigdzie dalej pędzić. Rzeczywiście daje to spodziewane efekty. Pozbyłam się problemu z tym, że na koniec dnia soczewki boleśnie przyklejają się do gałek ocznych.

Dawniej to było na porządku dziennym, a teraz już nie ma takiego kłopotu. Jestem więc szczęśliwa, bo to było uciążliwe i poza tym czułam, że moje oczy mają dość. Teraz mogę spokojnie dalej użytkować soczewki kontaktowe i moim oczom nic się nie dzieje.

Możliwość komentowania Mam dobre krople do oczu została wyłączona