Nagrobki mazowieckie
Usługi

Nagrobki mazowieckie i organizacja własnego pogrzebu

Pewnego dnia zastanawiałam się nad sprawami ostatecznymi. Stwierdziłam, że podczas mojego odejścia nie chciałabym obciążać kosztami pochówku mojej rodziny. Na dodatek żałoba i całe zamieszanie z organizacją tego momentu nie są żadną przyjemnością. Przeglądając strony internetowe zakładów pogrzebowych natchnęłam się na zakładkę mówiącą o możliwości zorganizowania własnego pogrzebu.

Moja rodzina miała nagrobki mazowieckie

Nagrobki mazowieckieBardzo zainteresował mnie ten temat, ponieważ uznałam to jako idealne rozwiązanie. Od razu wyjechałam z Siedlc i udałam się na miejsce. Tam czekał na mnie właściciel. Podczas rozmowy dowiedziałam się o różnych opcjach. Miałam przed sobą wiele dylematów. Na początku musiałam zająć się miejscem na cmentarzu. Chciałam spocząć u boku mojego męża. Tam rodzina w przeszłości postawiła jakieś nagrobki mazowieckie. Ja chciałam za życia kupić zupełnie nowe. Jednak na początku musiałam zająć się trochę innymi formalnościami. Zastanawiałam się czy zdecydować się na urnę. Miała ona swoje plusy. Jednak ostatecznie postawiłam na tradycyjność i chciałam zostać pochowana w zwyczajnej trumnie. Potem przywiozłam strój o zakładu, który miał na mnie czekać. Zdecydowałam się nawet na ekskluzywne nagrobki i marmur. Chciałam aby moja rodzina nie musiała wydawać zbędnych pieniędzy na moje odejście.

Doskonale wiedziałam, że każdy ma dzieci i w takim okresie liczy się dosłownie każdy grosz. Nawet zwyczajne nagrobki podwójne wcale nie są tanie i czasami rodziny zmarłej osoby biorą kredyt. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z zakładek udałam się do mojego prawnika, który miał się zająć testamentem. Sprawy dotyczące majątku również były jedną z tych wymagających kwestii.

Możliwość komentowania Nagrobki mazowieckie i organizacja własnego pogrzebu została wyłączona