Usługi

Najlepsza księgarnia online

Na nadchodzący nowy rok postanowiłam, że będę czytać więcej książek. Kiedyś w czasach szkolnych bardzo lubiłam czytać książki, należałam nawet do kółka literackiego biblioteki gminnej. Czytanie ma pozytywny wpływ na wyobraźnię i poszerza horyzonty.

Noworoczne postanowienie-czytanie książek 

księgarnia onlineSwoje noworoczne postanowienie zdecydowałam zrealizować jak najszybciej. Założyłam, że będę czytać minimum jedną książkę w miesiącu. Stwierdziłam, że nie będę narzucać sobie większej ilości, tak aby się nie zniechęcić już na samym początku. Najbardziej lubię czytać kryminały, ale postanowiłam nie ograniczać się do jednego gatunku literackiego. Przeglądając różnego rodzaju rankingi i listy książek, jakie warto przeczytać, natrafiałam na wiele ciekawych książek. Chwyciłam za długopis i kartę i skrzętnie zanotowałam kilkanaście książek, które wydawały mi się ciekawe. Pozostało mi tylko poszukać tych wyselekcjonowanych pozycji z listy w bibliotekach miejskich. Niestety poszukiwania nie były takie proste. W wielu bibliotekach nie było tych książek lub były wypożyczone i trzeba było zapisywać się na długie kolejki oczekujących. Sfrustrowana wróciłam do domu włączyłam laptopa i zaczęłam przeszukiwać internet w poszukiwaniu swoich książek. Księgarnia online, na jaką przypadkowo trafiłam, miała praktycznie wszystkie książki, jakie potrzebowałam aby zacząć realizować swoje postanowienie. Księgarnia miała czytelną i bardzo nowoczesną stronę. Z łatwością można było znaleźć pozycje, jakich poszukiwałam. Księgarnia deklarowała, że satysfakcja z zakupów ich klientów jest dla nich największą nagrodą. Zapewniali również, że jeśli jakaś książka nie jest dostępna w księgarni w przeciągu kilku dni są w stanie również i ją dostarczyć i tym samym uzupełnić swój asortyment. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z księgarnią online która miała tak bogaty wachlarz książek, zarówno z polski jak i z zagranicy. Sposób zamówienia oraz czas oczekiwania na książki był zdecydowanie krótszy niż kolejka w miejskiej bibliotece, do której trzeba wyrobić sobie kartę. Byłam z siebie bardzo zadowolona, bo znalazłam dobre rozwiązanie. Zamówienie z księgarni przyszło na czas wręcz była to ekspresowa realizacja zamówienia. Internetowa księgarnia działała prężnie i już w przeciągu kilku dni książki leżały na moim stoliczku kawowym. Mogłam przystąpić do czytania, a tym samym do realizowania swojego noworocznego postanowienia.

Zamówienie książek przez internet jest wygodną opcją dla każdego, kto woli, zamiast stać w długich kolejkach, poczekać na kuriera z przesyłką w ciepłym domu. Dla mnie była to bardzo praktyczna i niekłopotliwa forma zdobycia interesujących mnie lektur.

Możliwość komentowania Najlepsza księgarnia online została wyłączona