ściana lakiernicza
Przemysł

Nietypowe zakupy – ściana lakiernicza do firmy

Mąż mój, z racji tego, że jest strasznie zapracowanym człowiekiem, poprosił mnie ostatnio o pomoc w zakupach. Myślałam, że chodzi mu o kupno jakichś ubrań, w końcu w tym jestem dobra, ale nic bardziej mylnego. Mój małżonek, jako człowiek biznesu i osoba ciężko pracująca w branży lakierniczej poprosił mnie, abym wybrała się do sklepu i kupiła mu kilka potrzebnych rzeczy do jego firmy.

Ściana lakiernicza i inne potrzebne rzeczy

ściana lakierniczaO zgrozo, chodziło mu o jakieś filtry, włókna, ściany i tym podobne rzeczy o których pojęcia nie mam. No ale oczywiście jako przykładna żona nie chciałam mu odmawiać i postanowiłam sprostać postawionemu przede mną wyzwaniu. Ruszyłam na łowy. Mina mężczyzn pracujących i obsługujących w tym sklepie była bezcenna, ale nie dałam się zbić z tropu. Nadrabiałam miną. Pierwszą przeszkodą jaką napotkałam, było pytanie jakie filtry kieszeniowe mnie interesują. Oczywiście, że nie wiedziałam jakie mnie interesują. Na szczęście Pan Obsługujący okazał się profesjonalistą i po wytłumaczeniu specyfikacji przedsiębiorstwa męża dobrał mi odpowiedni. Przyszedł czas na pytanie, jaka mata filtracyjna będzie mi potrzebna. Tu zadanie było ułatwiona, bo gdzieś kątem ucha usłyszałam, że ma to być mata syntetyczna. Najłatwiejsza w zakupach dla mnie była włóknina filtracyjna, ponieważ Pan nawet o nic nie zapytał, tylko podał taką, jaką uważał za słuszną. Prawdziwym horrorem za to były filtry kasetowe, ponieważ nie miałam bladego pojęcia, jakiego typu ma być to filtr. Poddałam się od razu i zadzwoniłam do obeznanego w temacie męża. Pewnie dzięki temu, nie było również problemu, kiedy padło pytanie jaka ściana lakiernicza mnie interesuje, bo mąż już zdążył wytłumaczyć co i jak, więc Pan Obsługujący po prostu doliczył to do faktury.

No i ostatnią rzeczą z listy był filtr kartonowy, który może brzmi niewinnie, ale okazał się być bardzo ważnym elementem. Całe te zakupy były śmieszne i czułam się głupio, ale dzięki profesjonalizmowi Pana Obsługującego obyło się bez bólu. Doradził i wszystko było w jak najlepszym porządku. Zwroty nie były konieczne. Na szczęście.

Możliwość komentowania Nietypowe zakupy – ściana lakiernicza do firmy została wyłączona