panele podłogowe podlaskie
Budownictwo

Nowe miejsca pracy i panele podłogowe podlaskie

Dobra informacja dla wszystkich mieszkańców Białegostoku oraz okolicznych miejscowości którzy poszukują pracy albo chcieliby zmienić dotychczasową. Jeden z największych sklepów w Białymstoku zajmujący się sprzedażą takich elementów wyposażenia wnętrz jak na przykład panele podłogowe (w tym panele pcv), parapety oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne ogłosił właśnie, iż od jutra rusza rekrutacja nowych pracowników.

Nowe panele podłogowe podlaskie

 

panele podłogowe podlaskiePoszukiwanych jest w sumie dziesięciu osób w tym pięciu pracowników sklepu, których zadaniem będzie obsługa klientów oraz pięciu montażystów, którzy zajmować się będą montażem zakupionych przez klienta elementów. To dobra wiadomość, biorąc pod uwagę fakt, iż sklep, należący do jednej z największych w Polsce sieci tego typu, powstał w Białymstoku raptem kilka miesięcy temu i już wtedy zatrudnionych zostało około pięćdziesięciu pracowników. Są tam nowe panele podłogowe Podlaskie. Świadczy to wyłącznie o tym, iż sklep stale się rozwija co z kolei może doprowadzić także do kolejnych zatrudnieni w późniejszym czasie. Mieszkańcy Białegostoku oraz władze miasta nie kryją radości z tak dobrej passy gdyż pozwala to na znaczną walkę z panującym, dosyć wysokim, bezrobociem, które dotknęło Białystok. Jak wynika z informacji przekazanych przez przedstawiciela sklepu okres rekrutacyjny potrwa około dwóch tygodni po czym zatrudnione osoby przystąpią do wykonywania swoich nowych obowiązków.

Nie podano natomiast na jakie stawki finansowe mogą liczyć zatrudniane osoby jednakże jak wynika z opinii dotychczas zatrudnianych w sklepie osób, oferowane warunki nie należą do najgorszych. Jak zapewniają też przedstawiciele sklepu, nie jest wymagana znajomość branży aby móc wziąć udział w rekrutacji dlatego też do przesyłania Curriculum Vitae zachęcana jest każda z osób chcą podjąć pracę.

Możliwość komentowania Nowe miejsca pracy i panele podłogowe podlaskie została wyłączona