Informatyka

Obliczanie czasu pracy za pomocą nowoczesnego programu

Zatrudniono mnie w tym przedsiębiorstwie, ponieważ miałem wprowadzić zmiany, które były potrzebne. Firma nie rozwijała się i stała w miejscu. Właściciel chciał to zmienić, ale brakowało mu pomysłów. Dla mnie to była prosta sprawa i chętnie się tym zająłem. 

Zamówienie programu do obliczania czasu pracy

program do obliczania czasu pracyZnalazłem dużo kwestii, które wymagały uwagi i zmian. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że firma nie dysponowała żadnym programem do obliczania czasu. Z tego względu wynikało tak wiele nieścisłości. Od razu powiedziałem prezesowi, że musi zainwestować w profesjonalny program do obliczania czasu pracy, gdyż nawet jak wprowadzę zmiany z innego zakresu, to nadal nie będzie tak, jak powinno. Prezes zgodził się ze mną i poprosił, żebym zamówił dla jego firmy odpowiednie oprogramowanie. Odezwałem się w tej kwestii do swojego znajomego, który był programistą. Wiedziałem, że wykona dla mnie program, który sprawdzi się w tej firmie doskonale. Wskazałem, co dokładnie jest mi potrzebne i na tej podstawie miał zostać stworzony program. Poprosiłem również, żeby był bardzo łatwy w obsłudze, ponieważ chciałem, żeby pracownik go obsługujący nie miał z niczym problemów. Zamówiony program gotowy był po miesiącu. Przeszkoliłem osobiście pracownika, który zajmował się obliczaniem czasu i jak byłem pewny, że sam doskonale sobie radzi, to zostawiłem go samego. Mogłem dzięki temu zająć się wprowadzaniem kolejnych zmian a jeszcze miałem wiele do zrobienia. Dzięki mnie firma będzie zarządzana nowocześnie.

Dużo osiągnąłem i prezes był mi wdzięczny za pomoc. Zaoferował mi, żebym został jego wspólnikiem i obiecałem się nad tym zastanowić. Miałem jeszcze jedną ofertę, która była bardzo korzystna i dlatego potrzebowałem więcej czasu na podjęcie decyzji.

Możliwość komentowania Obliczanie czasu pracy za pomocą nowoczesnego programu została wyłączona