trener osobisty warszawa
Usługi

Od trenera osobistego na sesję psychologiczne

Gdy tylko skończyłam liceum wiedziałam, że chce połączyć moją pracę z aktywnością fizyczną, zatem właśnie z wysiłkiem fizycznym wybrałam kierunek studiów. Postanowiłam, że zostanę trenerką fitness. Była to dla mnie praca wymarzona.

Idealna praca trenera osobistego

trener osobisty warszawaNie dość, że sama mogłam ćwiczyć nawet kilka razy dziennie, płacili mi za to, to do tego miałam super grupę i ludzi których mogłam motywować i przekazywać im pozytywną energię. Każdy trener osobisty Warszawa bierze sobie właśnie to za główne zadanie.  W klubie w którym pracowałam, mówiąc nieskromnie cieszyłam się dużą popularnością, w końcu szef zapytał mnie czy chciałabym prowadzić treningi personalne, gdyż kilku klientów już o to pytało. W sumie lubiłam dużą grupę, ale jestem też osobą kontaktową, a trening indywidualny znacznie ułatwia tego kontaktu załapanie. Bez wahania więc zgodziłam się na tę propozycję. Uwielbiałam moich klientów, a praca jako trener personalny dawała mi wiele satysfakcji i zabawy. Bardzo angażowałam się emocjonalnie w współpracę z każdym klientem. Próbowałam dotrzeć do niego na różne sposoby, spokojem, krzykiem, rozmową, zabawą. Byle by tylko zmotywować do osiągnięcia postawionego sobie celu. Jednak po wypadku samochodowym, nie było mi pracować jako trener osobisty. Moja prawa noga uległa stałemu uszkodzeniu w związku z tym musiałam znaleźć nowy pomysł na siebie. Oczywiście nie przyszło mi to od tak. Dojście do siebie i pogodzenie się z tym, że na zawsze muszę porzucić aktywność fizyczną zajęło mi prawie dwa lata.

Jednak zaczęłam spełniać się jako psycholog, dzięki czemu dalej mogłam ludziom chociaż w jakimś stopniu pomagać, a doświadczenie jakim dla mnie był wypadek bardzo ułatwiło mi zrozumienie ludzi.

Możliwość komentowania Od trenera osobistego na sesję psychologiczne została wyłączona