Zdrowie

Oferuję terapię dla małżeństw

Po szkole średniej zdecydowałam się na studiowanie psychologii. Nakłoniła mnie do tego sytuacja rodzinna. Moi rodzice nie potrafili się porozumieć i ostatecznie doszło do rozwodu. Dlatego chcę pomagać małżeństwom, żeby nie rozwodziły się i potrafiły dogadać.

Oferowanie terapii dla małżeństw

terapia małżeńska poznańPo studiach otworzyłam własną praktykę i stacjonuję w Poznaniu. Pokochałam to miejsce i zdecydowałam się osiedlić tutaj na stałe. Oferowana przeze mnie terapia małżeńska poznań jest skuteczna co dowodzą statystyki. Zgłasza się do mnie wiele małżeństw z różnymi problemami, ale staram się wszystkim pomóc. Ostatecznie udaje się znaleźć kompromis. Ku mojemu zaskoczeniu odezwała się do mnie koleżanka ze studiów. Wyczułam, że jest nieco zmieszana, ale po dłużej rozmowie powiedziała, że interesuje ją terapia małżeńska poznań i chciałaby spotkać się z kimś zaufanym. Na studiach bardzo się lubiłyśmy, ale później każda z nas poszła w swoją stronę. Chętnie podjęłam się pomocy i umówiłam się z nią na spontanie poza gabinetem. Zanim przyjdzie do mnie z mężem chcę się od niej dowiedzieć co dzieje się w ich małżeństwie. Robię to dlatego, że bardzo cenię Klaudię i chcę jej pomóc. Na spotkaniu dowiedziałam się najistotniejszych kwestii i wiedziałam już, że sprawa nie należy do najprostszych. Nad związkiem muszą pracować obie strony i zamierzam przekonać do tego jej męża. Im taka terapia małżeńska poznań jest zdecydowanie potrzebna. Na pewno im pomogę i zrobię wszystko, żeby się udało uratować to małżeństwo.

Z Klaudią i jej mężem pracowałam bardzo ciężko i długo ale ostatecznie udało się odnieść sukces. Klaudia jest w końcu szczęśliwą mężatką i widać to po niej od razu. Cieszę się, że mogłam się przyczynić do jej stanu. Takie rzeczy są bardzo przyjemne.

Możliwość komentowania Oferuję terapię dla małżeństw została wyłączona