serwis komputerowy
Usługi

Otwieram własny serwis komputerowy w Poznaniu

Przez kilka lat pracowałem w jednej z Poznańskich firm jako informatyk, gdzie przyznam nabrałem sporo doświadczenia, które postanowiłem wykorzystać. Dla mnie naprawa laptopów to bardzo prosta sprawa i jestem w stanie naprawić każdy sprzęt.

Podjąłem decyzję – otwieram serwis komputerów

serwis komputerowy

Bardzo często zgłaszają się do mnie znajomi z prośbą o pomoc i zawsze jestem w stanie im tej pomocy udzielić. Po dłużmy zastanowieniu stwierdziłem, że założę własny serwis komputerowy w Poznaniu. Obliczyłem jakie środki muszę zainwestować oraz ile jestem w stanie na tym interesie zarobić. Okazało się, że zdecydowanie warto zainwestować w serwis laptopów i zabrałem się do działania. W pracy poinformowałem swojego kierownikach o tym jakie mam plany i dogadaliśmy się co do okresu wypowiedzenia. Mogę odejść z firmy jak mój najlepszej jakości serwis komputerowy w Poznaniu już zacznie prężnie funkcjonować. Cieszyło mnie to, ponieważ nie będę miał żadnego przestoju finansowego. Kierownik zapytał czy również będę prowadził serwis drukarek, ponieważ firma obecnie szuka kogoś do stałej współpracy i mógłbym to być ja. Oczywiście serwis drukarek również mam w planach i od razu się ucieszyłem, że już mam pierwszego klienta! Będę przeprowadzał serwis laptopów w przedsiębiorstwach i jestem przekonany, ze firma, w której obecnie pracuję to również będzie tym zainteresowana. Założenie własnej działalności przebiegło bardzo sprawnie a kierownik nawet podpowiedział mi jak mam się starać o dofinansowanie. Skompletowałem niezbędne dokumenty i po miesiącu już zapadła pozytywna decyzja.

Mój serwis komputerowy dzięki temu będzie wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt, który bardzo chciałem zakupić. Kiedy odchodziłem z firmy to kierownik zorganizował dla mnie imprezę pożegnalną, na której wszystkim ogłosił, że będziemy razem współpracować.

Możliwość komentowania Otwieram własny serwis komputerowy w Poznaniu została wyłączona