Usługi

Polecane hotele ze spa

W ubiegłym miesiącu wybrałam się z siostrą na kilka dni na urlop. Wybrałyśmy nocleg w miejscu położonym kilkanaście kilometrów od miasta. Chciałyśmy odpocząć od zgiełku i odprężyć się. W pobliżu był las, było to więc idealne miejsce na spacery. Obiekt miał dobre opinie w interncie i głownie dlatego siostra zarezerwowała nam tam pokój.

W hotelu ze spa miło spędzimy czas

hotel ze spaObiekt był położony w pięknej okolicy. W pobliżu był las, do którego chodziłyśmy na spacery. Obie bardzo lubimy naturę. W pracy odczuwam duży stres, gonią nas terminy i mamy dużo zleceń. Dostałam jednak tygodniowy urlop. Hotel ze spa był idealnym rozwiązaniem. Już od dawna chciałam pojechać w takie miejsce, ale nie miałam czasu. W końcu dałam się namówić siostrze. Mogłyśmy skorzystać tam z wielu zabiegów. Chętnie chodziłyśmy na masaże.  Mnie szczególnie spodobał się masaż gorącymi kamieniami. Siostrze spodobały się hydromasaże. Codziennie byłyśmy również w saunie. Skorzystałyśmy też z kilku zabiegów odmładzających na twarz. Chodziłyśmy również na zabiegi ujędrniające. Ciekawym zabiegiem była elektrostymulacja. Przeprowadzana jest za pomocą specjalnego aparatu, od którego doprowadza się elektrody do ciała pacjenta i mocuje w punktach motorycznych opaskami zapinanymi na rzepy. Przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywoływany jest skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. Spędziłyśmy tam prawie tydzień i jesteśmy bardzo zadowolone.

Z wyjazdu wróciłam bardzo odprężona. Udało mi się złapać oddech i odpocząć. Teraz z nowymi siłami będę mogła wrócić do pracy. Mojej siostrze spodobało się tam tak bardzo, że chce tam się udać kolejny raz w najbliższym czasie. Mnie również się podobało. Spróbuję namówić męża na wspólny wyjazd. Jemu też przydałby się odpoczynek po ciężkiej pracy.

Możliwość komentowania Polecane hotele ze spa została wyłączona