Sklepy i zakupy

Pomysł na prezent dla męża

Mój mąż to człowiek, który przez cały tydzień ciężko pracuje, jako spawacz i naprawdę prawie nigdy nie ma czasu na to, by choć na chwilę usiąść i odpocząć. Praktycznie tylko w weekendy mu się to udaje; ale wiadomo jak to jest w każdym domu. W sobotę i niedzielę zawsze trzeba coś załatwić, coś naprawić, pomóc dzieciom, odwiedzić rodzinę. Dlatego prezent dla niego, który wymyśliłam na urodziny miał dać mu trochę swobody i szczęścia.

Niezapomniana wycieczka jako najlepszy prezent

prezent dla niegoMarek praktycznie odkąd go znam jest niezwykłym pasjonatem futbolu. Ogląda wszelkie możliwe mecze, kiedy ma czas, codziennie czyta jakieś nowinki, interesuje się wszystkim, co z tym sportem jest związane. Od dziecka ma też swoją ulubioną drużynę, a mianowicie Manchester United. Chyba nie ma takiego spotkania, które by sobie przez te wszystkie lata odpuścił. Jednak nigdy nie udało mu się być na stadionie i zobaczyć swoich idoli na żywo. W związku z tym prezent dla niego z okazji trzydziestych urodzin mógł być tylko jeden, a mianowicie wyjazd na mecz. Zaopatrzyłam się więc w podwójny bilet, ponieważ chciałam by udał się tam ze swoim bratem Robertem, który również jest zapalonym kibicem, przy okazji mogliby pobyć trochę razem i po prostu spędzić miło czas. Zakupiłam także wizytę w klubowym muzeum, zwiedzanie Old Trafford. Tak, by Marek mógł zobaczyć jak najwięcej, w ciągu tych dwóch dni. Znalazłam tanie loty do Manchesteru i tym oto sposobem miałam najlepszy możliwy prezent dla mojego męża.

W końcu nadszedł dzień urodzin, zaprosiliśmy rodzinę i przyjaciół, Marek zdmuchnął świeczki, zjedliśmy tort, no i przyszedł czas na prezenty. Gdy podarowałam mu swój prezent naprawdę oniemiał. W życiu nie widziałam, by wzruszył się tak bardzo jak w tamtym momencie. 

Możliwość komentowania Pomysł na prezent dla męża została wyłączona