Wyposażenie domu

Poprawa humoru świecami zapachowymi

Jestem wielką miłośniczką wszelkiego rodzaju drobiazgów i bibelotów, którymi można ozdobić dom i poprawić sobie nastrój. Nic mi tak nie poprawia humoru jak możliwość obcowania z czymś pięknym i gustownym. W końcu życie jest za krótkie, by się w nim umartwiać i oszczędzać sobie tych drobnych, codziennych przyjemności. W końcu życie jest piękniejsze, jeśli człowiek otacza się pięknymi przedmiotami. Na przykład świecami zapachowymi.

Uczta dla zmysłów ze świecami zapachowymi

świece zapachowe w szkleMało rzeczy działa na mnie tak relaksująco jak świece. Uwielbiam świece. Do tego stopnia, że swego czasu miałam nawet ambicje do samodzielnego ich tworzenia. Szybko zrezygnowałam, nie mam do tego talentu jednak. A wybór świec w sklepach jest naprawdę ogromny. Moim ostatnim wyborem są świece zapachowe w szkle. Nie dość, że są piękne i wyglądają wspaniale to jeszcze w dodatku cudownie pachną. Nic tak nie poprawia mi nastroju i nie niweluje stresu jak właśnie takie świece. Kąpiel w blasku świec to coś, co może i brzmi nieco kiczowato – jednak uważam, że nic nie działa tak dobrze na ciało i umysł jak tego typu uczta dla zmysłów. Może się wydawać, że świece to nic takiego. Ot, taki zwyczajny drobiazg, który nie ma większego wpływu na nic. To jednak zdecydowanie nieprawda. Świece mają znaczenie. Dla niektórych, zwłaszcza osób szczególnie wrażliwych czy o artystycznym usposobieniu – nawet naprawdę kolosalne. Zawsze warto jest mieć to na uwadze.

Świece zapachowe to rzecz, na którą zawsze się skuszę. Wychodzę z założenia, że nie ma nic lepszego niż świece zapachowe. Zwłaszcza jeśli chodzi o jakiś drobiazg na poprawę humoru. Jak dla mnie – świec zapachowych nigdy dość. Nie dość, że są piękne to można z nich stworzyć wspaniałe kompozycje zapachowe, które fantastycznie zrelaksują.

Możliwość komentowania Poprawa humoru świecami zapachowymi została wyłączona