naprawa komputerów
Informatyka

Popsuty komputer rodziców

Chyba każdy dzieciak, którego rodzice lub nawet dziadkowie poczuł się kiedyś niczym serwisant komputerowy. Nie raz słyszałem, żebym przyszedł i zobaczył co się stało z komputerem. Z reguły, w większości przypadków rzeczy były błahe, jednak gdyby nie my, to już byłaby wzywana naprawa komputerów.

Naprawa komputerów naszych rodziców to nieczęste sytuacje

naprawa komputerówW taki oto sposób możemy poczuć się niczym serwis komputerów. Siadamy, patrzymy i robimy. Wiadomo, że serwis komputerowy weźmie za to pieniądze, zrobi pewnie wiele rzeczy lepiej, jednak dla ludzi w wieku średnim lub osoby starsze, które działają na komputerach najważniejsze, żeby to działało, a jeżeli będzie zrobione tak, że w jakiejś grze byłoby o jeden fps mniej to przecież nie ma najmniejszego znaczenia, jaka to naprawa komputerów-kraków. Jednak muszę przyznać, że nieraz zadania, które dostawałem od swoich rodziców co do komputera były naprawdę niezłe. A to jakiś naprawdę dziwny wirus, a to system do reinstalacji a to inne dziwne rzeczy, jak permanentnie zmieniona rozdzielczość tak, że nie dało się nic zrobić. Przyznać trzeba, że rodzice są tak samo zdolni z komputerami, co dzieci z telefonami komórkowymi. Często odkryją takie opcje, o których zwykły człowiek nie ma zielonego pojęcia. Wszystko oczywiście przez przypadek, ponieważ właśnie się gdzieś zakręcił w panelu sterowania, a on chciał tylko do pulpitu się dostać.

Sprawa ta jest chyba normalna. Oczywiście dzisiejsi młodzi rodzice to pokolenie, które zna się już na komputerach itp. jednak nie należy zapominać, że technologia się zmienia i na pewno za kilka lat coś nas zaskoczy.

Możliwość komentowania Popsuty komputer rodziców została wyłączona