Dom i ogród

Poszukiwania deski do żelazka parowego

Ostatnio stwierdziłam, że pora wymienić kilka sprzętów w moim mieszkaniu. Jednym z tych sprzętów była deska do prasowania. Poprzednia była już mocno wysłużona i nie prasowało się na niej najlepiej. Była niewygodna i niektóre ubrania zaczynały się na niej przypalać. Postanowiłam sprawić sobie nową. W tym celu udałam się do sklepu ze sprzętem AGD. 

Zalety desek do żelazek parowych

deska do żelazek parowychPowiedziałam sprzedawcy, że interesuje mnie deska do żelazek parowych i poprosiłam, aby mi coś doradził. Od razu zaprowadził mnie na odpowiedni dział i pokazał kilka wybranych modeli takich desek do prasowania. Ostatecznie zdecydowałam się na deskę o regulowanej wysokości. Takie ergonomiczne deski są bardzo wygodne i praktyczne. Nie trzeba się schylać do prasowania ani zbyt wysoko podnosić rąk. Deska posiadała specjalną półeczkę, na której można było odstawić pracujące żelazko. Było to bardzo wygodne, ponieważ żelazko leżało pod takim kątem, że nie wypuszczało niepotrzebnie pary. W ten sposób oszczędzało wodę i nie nagrzewało bez potrzeby pomieszczenia. Kolejną zaletą deski był wysięgnik na kabel od żelazka. Było to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki czemu komfort prasowania był jeszcze większy. Deska wykonana była z solidnych metalowych, nierdzewnych elementów. Blat był szeroki i długi, dzięki czemu bez problemu można było uprasować nawet pościel czy firanki.

Zakupiona przeze mnie deska do prasowania okazała się bardzo funkcjonalna. Miała system szybkiego składania i rozkładania. Była bardzo lekka, dlatego nie miałam problemu z jej rozkładaniem oraz przenoszeniem z miejsca na miejsce. Kolejną zaletą był fakt, że udało mi się ją dostać w bardzo przystępnej, konkurencyjnej cenie. Deska okazała się bardzo wytrzymała i trwała, i służyła mi przez wiele lat.

Możliwość komentowania Poszukiwania deski do żelazka parowego została wyłączona