Drukarnie i reklama

Potykacz OWZ do sklepu

Prowadziłam sklep spożywczy na osiedlu i szukałam rozwiązania dla jego promocji. Szyby sklepowe były oklejone. A jak miałam jakieś promocje to klient widział je dopiero po wejściu do sklepu, na półkach z cenami. Ja chciałam by były one jakoś widoczne od strony ulicy, by zachęciły one do wejścia do sklepu.

Ładny i praktyczny potykacz

potykacz owzMyślałam, że dobrym rozwiązaniem będzie potykacz. Widziałam ich kilka, były całkiem fajne. Składały się z dwóch tablic, tworzących po rozłożeniu literę A. Podstawa była solidna, potykacz miał być trwały. Jednak było jego kilka rodzajów. Pierwszy to potykacz z kredową tablicą po którym można pisać. Czarna tablica jest dobrze widoczna, a kreda jest tania. Niestety, taki potykacz nie nadaje się na deszczową pogodę. Napis by się zmył. Widziałam tez potykacze z taką tablicą jak w szkole, nazywa się chyba suchościeralna. One już były lepsze choć miały białą tablice, która mi się mniej podobała. Tutaj pisaki były bardziej trwałe, tablica łatwiejsza do czyszczenia, ale jednak coś mi nie pasowało. Były także potykacze w które można było wsadzić jakiś wydruk. To mi się podobało, gdyby nie to, że kartka by zmokła. Dlatego też idealny okazał się potykacz OWZ. To bardzo podobny potykacz do poprzedniego, ale jest jakby zamykany. Z dwóch stron ma przeźroczystą ramkę z pleksi, która zabezpiecza wydruk. System otwórz-włóż-zamknij działa bez zarzutu. Chroni reklamę, a tez nie trzeba nic rozkręcać by to ogarnąć. To też mnie zachęciło do kupna.

Kupiłam od razu ten potykacz. Miałam także przygotowane dwa wydruki reklamowe, na pierwszą ture promocji w sklepie. Wystawiłam potykacz przed drzwi i czekałam, aż ktos zwróci na niego uwagę. Do sklepu weszło kilku klientów więcej, którzy kupili promocyjne produkty, zatem reklama zadziałała.

Możliwość komentowania Potykacz OWZ do sklepu została wyłączona