rolety
Wyposażenie domu

Praca w wieżowcu a rolety

Praca w wieżowcu głównie kojarzy nam się ze Stanami zjednoczonymi. Tam to też właśnie ludzie pracują w gigantycznych budynkach, w ogromnych korporacjach. Każde biurko oddzielone jest skromnymi ściankami, które są tylko prowizorką. Każdego słyszymy, widzimy jeśli tylko chcemy. Na każdym piętrze takiego wieżowca może znajdować się coś innego.

Przydadzą się  rolety

roletyNa jednym piętrze jest firma, na drugim natomiast wielka luksusowa siłownia. Zaletą pracy w takim miejscu jest różnorodność. Możemy wyskoczyć do sklepu na dole, czy nawet pójść zaraz po pracy do siłowni. Wystarczy tylko szybko zjechać winda w dół i już mamy wymarzone pomieszczenie. Jednak taka praca jest też bardzo uciążliwa. Zazwyczaj możemy pomarzyć o czymś takim jak atrakcyjnie wyglądające rolety ze Szczecina czy plisy. Całymi dniami słońce uderza nam w oczy. Wówczas naszym największym marzeniem są żaluzje lub praca w piwnicy. Nie każdy lubi też przebywać z 3 tysiącami ludzi w jednym budynku. Po pierwsze rzadko można czuć się w takim miejscu bezpiecznie. Możemy zostać ofiarami terrorystów lub po prostu jakiejś awarii budynku. 3 tysiące osób to naprawę dużo. Nie da się odgadną co komu chodzi po głowie. W takich wielkich wieżowcach zazwyczaj są jakieś korporacje, giełdy maklerskie lub ogólny handel i biznes.

Ludzie czasem się załamują, skaczą z okien. Dużo bardziej wolę jakieś polskie miasto typu Szczecin i małe biuro podróży z pięcioma pracownikami. Jest wiele osób, które wręcz pragną pracować w takim wieżowcu. W Polsce jednak na razie górują małe przedsiębiorstwa i małe budynki firmowe.

Możliwość komentowania Praca w wieżowcu a rolety została wyłączona