Wyposażenie domu

Przydatność dużego wieszaka ściennego

Każdy, kto przynajmniej raz dokonywał zakupu wieszaka do przedpokoju doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz tradycyjnych wieszaków stojących, dostępne są – coraz popularniejsze – wieszaki ścienne. Wieszaki ścienne przede wszystkim swoje zastosowanie znajdują w przedpokojach prywatnych mieszkań, ale coraz częściej pojawiają się też w przestrzeni publicznej.

Wieszak ścienny w restauracji?

duży wieszak na ubrania ściennyPrawdopodobnie nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie dobrej jakości restauracji czy też kawiarni, która nie daje możliwości swoim klientom w powiesić wierzchniej odzieży na wieszaku i spędzić w lokalu czas w sposób w pełni komfortowy. Ze względu na fakt, iż nie każda restauracja czy kawiarnia jest w stanie wydzielić w swoim lokalu przestrzeń na pełnowymiarową szatnię, w lokalach pojawiają się różnego rodzaju wieszaki. Tradycyjnie są to wieszaki stojące, jednak coraz częściej, właściciele lokalów gastronomicznych zauważają przydatność wieszaków ściennych. Z tego też powodu coraz częściej w przestrzeni restauracji lub kawiarni możemy znaleźć duży wieszak na ubrania ścienny, który daje możliwość powieszenia zdecydowanie większej ilości kurtek i płaszczy niż wieszak stojący, a jednocześnie nie zajmuje takiej przestrzeni, jakiej potrzebowałby do tego zadania wieszak stojący właśnie. Wieszaki wiszące dodatkowo charakteryzują się różnymi kształtami i wykonaniami, dzięki czemu możemy dopasować wieszak do stylistyki naszego lokalu i oddać przy jego pomocy charakter naszej restauracji czy też kawiarni.

Dla dużego wieszaka ściennego możemy zagospodarować fragment ściany w pobliżu wejścia do lokalu, jednocześnie umożliwiając naszym klientom zerkanie w tamtym kierunku, jeśli będą czuli tego typu potrzebę. Miejsce, w którym umieścimy nasz wieszak powinno być więc doskonale widoczne z każdego miejsca na sali udostępnionej gościom naszego lokalu.

Możliwość komentowania Przydatność dużego wieszaka ściennego została wyłączona