biuro rachunkowe
Biznes

Przygotowuję reklamę dla biura rachunkowego

W agencji reklamowej pracuję od trzech lat. Dzisiaj dowiedziałam się, że jest dla mnie nowe, ciekawe zlecenie. Dostałam dzisiaj zlecenie na przygotowanie ulotek. W mojej okolicy powstało biuro rachunkowe, które chciałoby za pomocą ulotek dotrzeć do jak największej rzeczy potencjalnych klientów.

Biuro rachunkowe i polecane usługi

biuro rachunkowe Biura rachunkowe kiedy się otwierają muszą korzystać z reklamy, że klienci indywidualni lub firmy wiedzieli, że mogą korzystać z ich usług. Bydgoszcz to spore miasto i u nas jest wiele takich biur. Biura rachunkowe prężnie działają i rozwijają się w dzisiejszych czasach. Zatrudniają wykwalifikowanych pracowników. Księgowość nigdy nie była moja mocną stroną. Jednak każde zlecenie traktuje bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzę do jego wykonania. Usługi księgowe muszą być na wysokim poziomie, żeby klienci chętniej korzystali z usług nowego biura. Właściciela biura rachunkowego całkowicie zdaje sobie z tego sprawę. Lokal znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz. Jego lokalizacja jest bardzo dobra. Postanowiłam przygotować ulotki, które przyciągną wzrok klientów. Poradziła, żeby klient zdecydował się także na reklamę w magazynach branżowych i gazecie lokalnej. Właściciel jest zmotywowany i chce żeby reklama trafiła do jak największej ilości osób. Reklama oczywiście kosztuje i cena została zaakceptowana przez właściciela biura rachunkowego. Ja zawsze do każdego zlecenia się przykładam. Zależy mi żeby reklama się udała. Jeżeli biuro rachunkowe świadczące usługi w Bydgoszczy będzie miało więcej klientów to będzie nadal korzystać z moich usług a może i poleci moje usługi komuś innemu. Dlatego ważne jest, że ulotki i reklamy przygotowywać dobrze.

Mój przełożony był zadowolony z efektu. Wszystkie biura rachunkowe będą chciały mieć taka reklamę stwierdził. Pogratulował mi. Teraz czekam na opinię właściciela biura. Ciekawa jestem jego reakcji.

Możliwość komentowania Przygotowuję reklamę dla biura rachunkowego została wyłączona