tanie bilety lotnicze
Turystyka

Przylot koleżanki i najtańsze bilety lotnicze

Moja koleżanka miała niedługo przylecieć do Polski z Anglii. Miała przylecieć prosto do miasta bydgoszcz gdyż latała tu lufthansa, a koleżanka latała tylko tymi linami samolotowymi. Nie mogłam się doczekać kiedy ją uścisnę i poznam jej rodzinę.

Bilety lotnicze z Bydgoszczy i odwiedziny przyjaciółki

tanie bilety lotniczeKiedyś byłyśmy z sobą tak blisko a ja nawet jeszcze nie poznałam jej męża. Co prawda wiele o nim słyszałam i widziałam na zdjęciach jednak przecież to nie to samo. Na zdjęciach wyglądał jak prawdziwy anglik. Jednak na zdjęciach, na których było również ich dziecko było widać, że jest dobrym ojcem. Zawsze zdjęcie bowiem robione było podczas jakiejś zabawy taty z synkiem. Koleżanka w Anglii prowadzi swój interes z mężem. Zajmują się wypożyczaniem samochodów dostawczych. Także wypożyczalnia busów i przewóz osób to jest to czym zajmują się na co dzień. Koleżanka miała przylecieć w środę późnym popołudniem. Zaoferowałam się, że odbiorę ich z lotniska, gdzie kupili najtańsze bilety lotnicze Bydgoszcz. Zaproponowałam także, żeby zostali u mnie na ten czas wizyty w Polsce. Rodzice koleżanki mieli małe mieszkanie a spać w hotelu w rodzinnym mieście to też trochę nie tak. Moje mieszkanie było na tyle duże, że powinno być im w trójkę wygodnie. Koleżanka zgodziła się by zostać u mnie. Mnie już cieszyły same myśli o naszych wspólnych wieczorach. Gdy będziemy mogły wrócić pamięcią do czasów dzieciństwa i okresu gdy wchodziłyśmy w pełnoletność.

Minęło już tyle czasu. Stwierdziłam, że ugoszczę ich jak tylko potrafię. Jeszcze pamiętam co koleżanka lubiła jeść najbardziej. Chciałam żeby poczuła się jak w domu.

Więcej informacji na: www.crosstravel.pl

Możliwość komentowania Przylot koleżanki i najtańsze bilety lotnicze została wyłączona