komputerowe badanie skóry
Zdrowie

Rehabilitacja kolana i badanie skóry

Ostatnio, po operacji jaką miałem na kolano musiałem pójść na rehabilitacje. Rehabilitacje te miałem w specjalnym ośrodku, który zajmował się praktycznie tylko tym. Najbardziej bałem się komputerowego badania skóry i analizy.

Komputerowe badanie skory jest długie

komputerowe badanie skóryWyposażony był bardzo dobrze, przez co niestety musiałem trochę poczekać, aż się dostałem na nie. Jednak jak już się dostałem to zostałem bardzo mile zaskoczony. Obawiałem się, że moje rehabilitacje będą bardzo bolące. Jak się jednak okazała wszystko było robione tak, ze wręcz było przyjemnie. Urządzenia masujące były genialne. Łóżka nefrytowe na których leżałem niemal usypiały człowieka. Nie wiem, czy to miało być specjalnie, w razie gdyby nawet było coś bolącego wątpię, że poczułbym cokolwiek. Dodatkiem do tego wszystkiego był elektrostymulator, który miałem podłączana zawsze na ostatnie 10minut do mięśni w nodze, które pozwalały na relaks i odpoczynek ich. Po za tym w samym budynku było bardzo przytulnie – jasne wnętrza, pełno zaawansowanych technologicznie urządzeń, które miały możliwość rehabilitacji chyba wszystkich schorzeń. Wszystko wyglądało naprawdę specjalistycznie. Po za tym można było sobie zbadać skórę, czy wszystko jest ok. Komputerowe badanie skóry i analiza nie było bolesne, długotrwałe ani drogie. Dostarczało nam jednak bardzo cennych informacji na temat naszej skóry. Analizator skóry był bardzo dokładnym urządzeniem. Widać gołym okiem, że technologia jest na wysokim poziomie, chociaż czekam, jak każdy w domu będzie miał czujniki i będzie mógł poprzez badanie krwi dowiedzieć się wszystkiego co w nas jest. Byłoby to jednak niebezpieczne, ponieważ można byłoby łatwo przechwycić nasze próbki i nasze wyniki, które mogłby posłużyć co niektórym złym ludziom na wykorzystanie tych danych do opracowywania wirusów zależnie do tego, co w nas jest najsłabsze w danym regionie – to by akurat mógł atakować. Nowoczesna technologia daje masę możliwości – to nie podlega dyskusji, również moja bezbolesna rehabilitacja okazała się bardzo skuteczna – przez dwa tygodnie znacznie poprawiłem możliwości mojego kolana.

Ja osobiście jestem bardziej niż zachwycony tym, co dzisiejsza technika nam oferuje w dziedzinie medycyny. Chociaż jak wcześniej mówiłem moje oczekiwania są bardzo duże a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Komputerowe badanie skóry i analiza jak się okazało było najlżejsze ze wszystkiego.

O analizie poczytasz na https://digitalnet.com.pl

Możliwość komentowania Rehabilitacja kolana i badanie skóry została wyłączona