Dom i ogród

Rolety materiałowe w fantazyjnych kolorach

Nie znoszę jednolitych kolorów, zwłaszcza w swoim mieszkaniu. To łączenia kolorów i rozmaite wzory nadają wnętrzu życia a domowników czynią radosnymi. Oczywiście, dobrze jest znaleźć tak zwany złoty środek. Jeżeli wzorów będzie zbyt dużo i nie będą do siebie pasować odczucia raczej nie będą pozytywne. Dlatego też zdecydowałam się na ściany w żywych kolorach, wzory natomiast wprowadziłam w dodatkach.

Wybór rolet w wielu kolorach oraz wzorach

kolorowe rolety materiałowe z BydgoszczyNa urządzenie swojego wnętrza poświęciłam naprawdę dużo czasu. Największy problem sprawiły mi właśnie wymarzone wzorzyste akcenty. Niestety, znalezienie czegoś, co sprostałoby moim oczekiwaniom nie było takie proste. Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy znalazłam kolorowe rolety materiałowe z Bydgoszczy. Oferta wyszczególniała wiele kolorów oraz rozmaite wzory rolet. Było to idealnym rozwiązaniem do mojego domu. W swojej sypialni zdecydowałam się na rolety w kolorze czerwonym, z wzorem pięknych, bordowych róż, co nadało jej bardzo romantycznego klimatu. W jadalni zdecydowałam się na wzór składających się ze słoneczników w żywym złotym kolorze i środkami w odcieniu ciepłego brązu. Znalazło się również coś do pokoju moich dzieci. Córeczka otrzymała różowe rolety w urocze słoniki, trzymające w trąbach parasolki, bądź piłki, z kolei nieco starszy synek (ostatnio coraz bardziej zafascynowany motoryzacją) otrzymał zieloną roletę w różnokolorowe samochody sportowe. Wszyscy są bardzo zadowoleni.

Decydując się na urządzenie wnętrza, chciałam uzyskać żywy i zarazem niezbyt nachalny efekt. Dlatego właśnie zdecydowałam się na ściany w jednolitym kolorze, z wzorzystymi roletami. Idealną ofertę zaproponował mi bydgoski dostawca materiałowych rolet. Udało mi się znaleźć idealne pasujące wzory, które doskonale dopasowały się do mojego wnętrza.

Możliwość komentowania Rolety materiałowe w fantazyjnych kolorach została wyłączona