Usługi

Różnorodne instalacje wizualne

Początki z pracą przy instalacjach audiowizualnych rozpoczęliśmy organizując różnorodne koncerty zespołów muzycznych, które jak wiadomo potrzebują dobrego sprzętu, aby każdy występ cieszył się dużym zainteresowaniem i zachwytem gości. Jednak koncerty oraz oprawa wizualna i dźwiękowa małych artystów przestała na nas robić już wrażenie, więc postanowiliśmy pójść o krok dalej.

Jak wyglądają instalacje audiowizualne

nowoczesne instalacje audiowizualneZ racji tego, że posiadaliśmy już doświadczenie w wykorzystaniu takiego sprzętu wiedzieliśmy, że możemy docierać teraz do wielu firm, które chcą uświetnić na przykład swój hotel, czy restaurację takimi instalacjami audiowizualnymi, które na pewno będą czymś zupełnie nowym. Historia z tworzeniem takich instalacji zaczęła się od pewnej gali, podczas której widziałem bardzo ładne i nowoczesne instalacje audiowizualne, które zrobiły na mnie tak duże wrażenie, że faktycznie postanowiłem pójść tymi śladami i wejść w ten biznes. Owszem, trzeba było jeszcze zainwestować w różny sprzęt, którego nie posiadaliśmy, aby dostarczyć nowoczesne instalacje audiowizualne dla naprawdę różnych klientów. Ładne instalacje staraliśmy się nagrywać i umieszczać później na różnych portalach ogłoszeniowych, dzięki czemu też klienci przed zamówieniem mogli dokładnie zobaczyć, na co się decydują. To naprawdę działa bardzo dobrze na klientów, gdyż od tamtego czasu wzrosła ilość zamówień, którą otrzymywaliśmy na nowoczesne instalacje audiowizualne.

Naszymi klientami były także miasta, które chciały na przykład w centum zrobić jakąś ładną wizualizację, która będzie się zmieniać w rytm muzyki. Stale myśleliśmy nad nowymi efektami, dzięki czemu nowoczesne instalacje audiowizualne zyskiwały na popularności, co nas motywowało do dalszej pracy nad efektami.

Możliwość komentowania Różnorodne instalacje wizualne została wyłączona