Budownictwo

Rusztowania firmy Faraone

Prace na wysokości są bardzo skomplikowane i wymagają specjalnej uwagi kierownika budowy. Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy również zwraca szczególną uwagę na tego typu roboty, ponieważ stanowią one grupę jednych z najbardziej niebezpiecznych prac wykonywanych podczas budów i remontów. Prace na wysokości są kwalifikowane już powyżej wysokości 1,0 m nad poziomem podłogi.

Odpowiedni system rusztowań

faraone rusztowaniaZe względu na tak duże zagrożenie, należy zadbać o to, aby pracownicy wykonujący roboty budowlane mogli je wykonywać w sposób bezpieczny. Takie możliwości dają nam systemy Faraone rusztowania. Firma wykonuje rusztowania przestawne, wyposażone w specjalne kółka, dzięki którym pracownicy mogą swobodnie zmienić miejsce pracy bez zbędnego demontażu stelażu. Jedno z kółek posiada specjalny hamulec, co zapewnia stabilność rusztowaniu. Wszystkie elementy nośne rusztowania Faraone wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Wszystkie szczeble mocowane są za pomocą odpowiednich łączników mechanicznych. Rusztowania tej firmy są więc dużo stabilniejsze niż spawane konstrukcje o podobnym przeznaczeniu. Faraone proponuje rozwiązania rusztowań przeznaczonych do zastosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Na większych wysokościach producent zaleca kotwienie stalowej konstrukcji do ściany. Jest to konieczne aby zapewnić stabilność platform, a tym samym bezpieczeństwo pracowników.

Dodatkowym atutem rusztowań Faraone jest to, że wszystkie stopnie i platformy są wykonane z blachy antypoślizgowej. Dzięki temu pracownicy mogą być pewni, że praca na wysokości będzie komfortowa. Wolnostojące konstrukcje Faraone spełniają wszystkie normy i posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Dlatego doskonale sprawdzą się podczas wykonywania prac na wysokości, szczególnie jeśli zależy nam, aby odbywało się to w sposób bezpieczny.

Możliwość komentowania Rusztowania firmy Faraone została wyłączona