Budownictwo

Sama zamontowałam rolety

Jakiś czas temu zdecydowałam się na mały remont w moim mieszkaniu. Bardzo dokładnie przygotowałam się do tego zadania. Sporo czytałam i szukałam różnych inspiracji w internecie a także w prasie. Wiedziałam jak po remoncie ma mój pokój wyglądać.

Zamówiłam nowe rolety

roletki kielceNa początku pomalowałam ściany. Okien na szczęście nie musiałam wymieniać bo były dobrej jakości. Zdecydowałam się na wymianę żaluzji. Zupełnie mi się nie podobały. Stwierdziłam, że roletki kielce będą lepie pasować do mojego nowego wnętrza. Byłam w kilku sklepach zanim zdecydowałam się na zakup. Ostatecznie roletki zakupiłam w sklepie internetowym. Sporo dzięki temu zaoszczędziłam. Rolety zostały dostarczone do mojego mieszkania przez firmę kurierską. Bardzo łatwo się je montowało i pięknie pasowały do mojego wnętrza. Poza roletami postanowiłam zainwestować także w nowe meble. Wszystko było w podobnej tonacji, dzięki temu mój pokój był spójny i wszystkie rzeczy do siebie pasowały. Moi rodzice byli ze mnie bardzo dumni. Wszystkie prace wykonałam praktycznie sama. Tata nie wierzył, że nawet rolety sama zamontowałam. Rodzice nawet żartowali, że muszę u nich w pokoju przeprowadzić remont, żeby ich pokój równie pięknie wyglądał. Byłam z siebie bardzo dumna. Cieszę się, że wszystkie pieniądze, które przeznaczałam na remont zostały dobrze przeze mnie spożytkowane. Rolety, które kupiłam były solidnie wykonane i kiedy się je zasłaniało w pokoju robiło się ciemno i przytulnie.

Nie dużym kosztem można całkiem fanie wyremontować swoje wnętrze. Dobrze est korzystać ze sklepów internetowych i w promocyjnych cenach kupować choćby rolety. Warto sprawdzać jakoś kupowanych produktów żeby mieć pewność, że będą nam długo służyły. Zdecydowałam się także na wyremontowanie pokoju rodziców. Mam już nawet upatrzone dla nich rolety.

Możliwość komentowania Sama zamontowałam rolety została wyłączona