Dom i ogród

Sąsiad ma nową lampę led w domu

Andrzej jest w porządku. Zawsze się dogadywaliśmy bo mamy mnóstwo wspólnych zajęć. Nawet jak zaczął zarabiać trzy razy więcej ode mnie to nasze relacje się nie pogorszyły. To dobry człowiek, który się nie wywyższa. Lubi się jednak wszystkim chwalić.

Nowe oświetlenie led u sąsiada

lampa led 12vAndrzej to zawsze tak miał, że jak udało mu się kupić coś nowego w dobrej cenie to od razu mnie wołał, żeby się pochwalić. Ja tam go rozumiem, bo kiedyś to nie miał pieniędzy i właściwie nie mógł na nic sobie pozwolić. Naturalnie zawsze jak idę obejrzeć jakiś jego nowy nabytek to częstuje mnie swoimi trunkami domowej roboty. Tym razem zawołał mnie, żeby pochwalić się czymś innym. W salonie była piękna lampa led 12v, która była nowa. Pasowała idealnie do całego wystroju a Andrzej pochwalił się, że udało mu się ją znaleźć na wyprzedaży. Owa lampa led 12v kosztowała go niewiele, ale niego taki zakup był czymś wyjątkowym. Oczywiście usiedliśmy w salonie a Andrzej włączył lampę. Nastrój, który panował w pomieszczeniu był bardzo przyjemny. Pytałem czy nadal w tym sklepie jest taka promocja, bo i mi przydałaby się taka lampa. Sąsiad powiedział, że jeszcze dziś może mnie tam zawieść, bo chciałby dokupić żarówki jakieś. Zgodziłem się i chwilę po tym siedzieliśmy obaj w jego samochodzie. W sklepie było mnóstwo ludzi co było dla mnie zrozumiałe. W końcu nie codziennie sklep oferuje tak ogromną wyprzedaż. Stała lampa led 12v, którą ma sąsiad i zostały tylko dwie sztuki. Kupiłem jedną. Dobrze, że dziś przyjechaliśmy.

Żonie nowa lampa bardzo się spodobała i uznała, że dokonałem idealnego zakupu. Jestem z siebie dumny i powiedziałem jej, że sąsiad mnie nakłonił i nawet zawiózł do sklepu. Kupiłem jeszcze kilka drobiazgów, które na pewno mi się przydadzą później.

Możliwość komentowania Sąsiad ma nową lampę led w domu została wyłączona