siruba
Moda

Siruba i własny biznes

Szycie zawsze było moją pasją, w zasadzie lubiłam wszystkie robótki ręczne, także robienie na drutach i szydełku. Jednak szycie zawsze szło mi najlepiej i w nim czułam się najlepiej. Zaczynałam pewnie jak każdy czyli od szycia ubranek dla lalek i pluszowych misiów.

Z maszyną na poziomie firmy Siruba można otworzyć spokojnie własny biznes

sirubaMama czasem dawała mi ścinki materiałów czy stare ubrania, które chciała wyrzucić, żebym mogła je przerobić. Z czasem sama kupowałam coraz to lepszej jakości materiały i zaczęłam szyć ubrania dla siebie. Moja pierwsza spódnica nie była idealnie wykonana, ścieg był krzywo, a zamek źle wszyty, ale i tak nosiłam ją z dumą. Moja siruba maszyna pracowała prawie codziennie. Bardzo lubiłam to co robię. Postanowiłam też, ze to nie będzie jedynie moja pasja, ale również praca. Żeby jednak tak się stało to potrzebna mi była nowa siruba stebnówka. Była to profesjonalna maszyna do szycia, podobnie jak siruba overlock, dosyć droga, ale bardzo dobra. Dzięki niej mogłam spełnić swoje marzenia o prowadzeniu własnej działalności krawieckiej. Poza tym, o szyciu wiedziałam już na tyle dużo, ze nawet takie skomplikowane rzeczy jak szycie firanek czy sukienek z tiulem było dla mnie proste i nie wymagało wiele zachodu. Przeglądałam siruba maszyny, aż w końcu wybrałam tę właściwą, którą używam do dnia dzisiejszego.

Bardzo jestem zadowolona ze swojego wyboru. Maszyna sprawdza się zarówno zawodowo, jak i przy domowym szyciu dla siebie i rodziny. Teraz mogę już utrzymywać się jedynie z szycia, co mnie bardzo cieszy. Nie chciałabym robić nic innego.

Możliwość komentowania Siruba i własny biznes została wyłączona