namioty bankietowe
Usługi

Sklepowy ogródek pod namiotami bankietowymi

W okresie wiosenno letnim, w naszym sklepie ogrodniczym, pojawia się tak zwany ogródek. Nie trzymamy wtedy sezonowych roślinek w sklepie, tylko mamy wynajem namiotów, które przechowują te wszystkie drzewka, kwiatki i inne. Jest to wygodniejsza forma, bo kwiaty przebywają na świeżym powietrzu, mają dużo słońca, i mogą sobie rosnąć.

Namioty bankietowe świetnie spełniają role wystawy

namioty bankietoweNasz wynajem hal namiotowych to konieczność każdego roku. Zimą trzeba ocieplać drzewka, natomiast latem wystarczy im zapewnić trochę cienia, który daje namiot, i słońca zarazem. Zależy od pory dnia. Mamy umowę z takim panem, który w zamian za zniżkę na nawozy i różne produkty, wypożycza nam swoje zadaszenia. Jego komfortowe namioty bankietowe idealnie nadają się do roślin, i mało kto wie, że są one też wykorzystywane do różnych imprez. No, kto się zorientuje, że to też i wynajem namiotów weselnych jest na przykład. Nikomu to u nas nie przeszkadza, klientom zawsze się podoba taki zewnętrzny ogródek. I tak prosimy zawsze o takie namioty cateringowe, które są już zużyte i wyeksploatowane w jakiś sposób, no nie są nam potrzebne nowości. Wiadomo, że od ziemi się zawsze coś zabrudzi, albo klienci przechadzając się po namiocie zawsze o coś zahaczą i powstają jakieś zabrudzenia. To normalne, więc zawsze przydzielają nam jeden i ten sam namiot, który na nas czeka, dzięki czemu nikt nie dostaje na imprezy brudnych namiotów, a my też jesteśmy zadowoleni. Pan już na przełomie marca i kwietnia przyjeżdża nam wszystko rozłożyć, bo trzeba ten cały stelaż zamontować. I od tej pory trwa wynajem namiotów, aż do końca sezonu.

Później, jak już dla kwiatów jest za zimno, to z powrotem przyjeżdża pan i pakuje cały ten sprzęt znów do auta, i czeka na nas do kolejnego roku. Tak trzeba sobie radzić i najlepiej właśnie korzystać z usług sprawdzonych osób, które współpracują z nami od kilku lat.

Możliwość komentowania Sklepowy ogródek pod namiotami bankietowymi została wyłączona