Sklepy i zakupy

Śmieszna kolekcjonerska legitymacja studencka na prezent

Gdy mojej koleżanki siostra dostała się na studia z tej okazji została zorganizowana impreza. Siostra koleżanki dostała się na bardzo trudne studnia. Zresztą żeby się tam dostać trzeba było przejść masę egzaminów a także mieć świetne świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Śmieszna legitymacja studencka dla siostry koleżanki

śmieszna kolekcjonerska legitymacja studenckaSiostra koleżanki to bardzo zdolna osoba dlatego też jej się udało dostać na wymarzone studia. Kosztowało ją to oczywiście dużo pracy. Dlatego też siostra doceniając ten włożony trud zorganizowała imprezę żeby docenić ten jej trud. Ja także zostałam zaproszona na tę imprezę. Od razu zastanawiałam się co by jej kupić. Nie chciałam bowiem przychodzić na tę imprezę tak bez niczego. I wtedy zaczęłam szukać jakiejś inspiracji w internecie. Okazało się, że jest coś takiego jak śmieszna kolekcjonerska legitymacja studencka i stwierdziłam, że jest to pomysł trafiony w dziesiątkę. Jest to przecież drobiazg czyli też nie jest to jakiś duży prezent. Ale uważam, że jest to coś co może sprawić, że ktoś będzie miał uśmiech na twarzy a o to właśnie mi chodziło. Zamówiłam tą legitymację i z niecierpliwością czekałam na przesyłkę. Bałam się, że nie dostanę jej przed imprezą. Jednak okazało się, że przesyłki były bardzo szybko i już praktycznie na drugi dzień przesyłka była u mnie. A legitymacja wyglądała naprawdę świetnie. W sumie sam chciałabym mieć taką. Uważam, że jest to naprawdę świetny pomysł na prezent.

Na imprezie wręczyłam legitymację i siostra koleżanki była naprawdę bardzo zadowolona. Chodziła i pokazywała wszystkim uczestnikom imprezy co dostała. A ja byłam naprawdę szczęśliwa, że to akurat mój prezent był tak popularny i wzbudził aż tyle emocji. Siostra koleżanki powiedziała, że tą legitymację będzie nosiła w portfelu.

 

Możliwość komentowania Śmieszna kolekcjonerska legitymacja studencka na prezent została wyłączona