Sklepy i zakupy

Suszarki do rąk

Coraz częściej w miejscach publicznych możemy spotkać się z urządzeniami, które suszą nasze ręce po umyciu. Są to oczywiście suszarki do rąk, które umożliwiają w miarę higieniczne i bezdotykowe osuszenie rąk po skorzystaniu z publicznych toalet. Jest to dobra alternatywa dla papierowych ręczników.

Rodzaje suszarek do rąk

suszarki kieszenioweKażdy z nas miał zapewne styczność z toaletą publiczną oraz korzystaniem z osuszaczy do rąk, które stały się bardzo popularne. Nikt z nas nie zastanawia się nad tym, że jest parę rodzajów tych urządzeń. W sumie nic dziwnego, skoro jest w toalecie to się z niej korzysta, a nie zastanawia nad jej pochodzeniem i konstrukcją. Nad tym muszą pomyśleć te osoby, które decydują się na montaż tych urządzeń. Nikt też nie powiedział, że we własnym domu nie możemy sobie takiej suszarki zamontować. Jednak jeżeli się na to zdecydujemy, dobrze wiedzieć jaką najlepiej wybrać. Wśród osuszaczy znajdują się suszarki kieszeniowe, tradycyjne  suszarki do rąk oraz suszarki integracyjne. Tradycyjna suszarka do rąk przypomina prostopadłościan o opływowych kształtach i zaokrąglonych rogach. Wymiary zwykle nie przekraczają 30 cm szerokości, 30 cm wysokości i 25 cm głębokości. Jeżeli chodzi o suszarki kieszeniowe, to są większe  od tych wyżej wymienionych suszarka do rąk. Ręce umieszcza się  w otworze, czyli kieszeni (stąd nazwa), co włącza czujnik ruchu i uruchamia powietrze, a te jest wydmuchiwane przez wąskie szczeliny z dużą prędkością. Suszarki zintegrowane to najnowsze rozwiązania do suszenia rąk w toaletach publicznych. Są wbudowane w kran z wodą. To jedne z  wygodniejszych osuszaczy rąk.

Jeżeli mamy życzenie zamontować we własnej toalecie taką suszarkę, to nic nie stoi na przeszkodzie. Trzeba tylko wziąć pod uwagę koszty zakupu tego urządzenia, które nie jest tak tanie jak ręczniki oraz zasadność użytkowania do w domu.

Możliwość komentowania Suszarki do rąk została wyłączona